Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó tetkó lenne? Lapockára,...

Jó tetkó lenne? Lapockára, lány vagyok és én festettem!

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 27. 11:59
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

de tuti felkerülnél vele ide:


[link]


meg nemtudom milyen tetkós adna ki ilyen munkát a kezei közül :D

2011. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
mutathatnál 1-2t a te rajzaidból vagy a tetkóidról hadd röhögjek én is már egyet :-DD...
2011. máj. 27. 12:21
 13/50 A kérdező kommentje:

fogadok hogy ez figyel a popódon xD


[link]

2011. máj. 27. 12:28
 14/50 anonim ***** válasza:

Rajznak szép, bár nem túl egyedi. És hasonlít alapvonalaiban a tribaldos pávákra. Viszont ezt így ilyen formában tényleg nem lehet tetkónak, ahhoz azért éles, kontúros vonalak kellenek, meg a nagy fehéres homályt se lehetne úgy mögétenni.

(megmutatnám a pávám és a főnixem is, hasonló stílus és tetkónak jobb lenne, de még egy darabig nem megyek vissza a suliba) Rajznak jó. Magamra meg ilyeneket nem varratnék csak azért, mert jól néz ki. :D

2011. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem értem, miért szidják a többiek a művedet.

1. Szerintem nagyon is szép a festmény.

2. Tetoválásban is szépen mutatna. Inkább ilyet varrasson magára, mint egy semmitmondó pillangót, amit a neten talált.

3. Lapockán meg pláne szépen mutatna.

2011. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Jó, te elmondtad már a véleményed, fogadd el másokét is.
2011. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Szép a rajzod, da tényleg nem tetkónak való. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudsz rajzolni, csak ez konkrét nem arra a célra való, amire te szántad. Gyakorolj még, jó lesz :). Próbáltad már a grafitos technikát? Nekem a kedvencem.
2011. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 szamóca.. ***** válasza:
100%

szerintem szép, de tetkónak tényleg nem elég.

próbáld grafittal, részletesebben. és nem kell lehurrogni azt aki azt mondta hogy nem jó tetoválásnak, te kérdezted. nem feltétlen tudnék én jobbat cisnálni, attól még ez sem elég.

mellesleg szerintem ha tetoválásban gondolkozol a fehér színt valahogy hagyd kia dologból :)

2011. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

Popóra ezt: [link]

Hihi XD

2011. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Szép munka,de tetkónak nem lenne jó szerintem.
2011. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!