Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szoknyában...

Mit csináljak, ha szoknyában szeretnék lenni és fehérek a lábaim? Engem egyáltalán nem zavar, csak másokat, a többséget. Én örülök neki, hogy fehérnek születtem, nem barnának.

Figyelt kérdés
Miért divat a barna bőr? Miért baj, ha valaki fehér? Szoknyában szeretnék lenni, jó idő van, de ha felveszem, egyből azzal lesz elfoglalva körülöttem mindenki, hogy fehérek a lábaim. Utálom, ha bármiért is b@sztatnak, akkor eléggé ideges leszek és az illetőt meg tudnám csapkodni, aki beszól. :)
2011. máj. 23. 11:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem igazán tudok lebarnulni, csak enyhén. Ha a kezem barnul, az pirosas barnás színt jelent nálam. :)
2011. máj. 23. 12:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Már nem csak divat, hanem elvárás, hogy amint kisüt az első tavaszi nap, már csokibarnának illik lenni? Egy időben én is jártam szolizni, de rájöttem, semmi kedvem sanyargatni magam a "hőkabinban". majd a nap megteszi a dolgát kint a kertben :-)Ne foglalkozz azzal ,hogy más mit mond, nekik az a trendi, neked meg ez.
2011. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy rövid kitérőt engedjetek meg nekem!


Mivel sok helyen voltam a világban, helyesbíteném azt, hogy "Barna bárki lehet, de fehér nem!" (Nem kötözködésből, hanem mert én is ledöbbentem rajta...) Ázsiában több országban is árulnak a nőknek FEHÉRÍTŐ krémet. Pont úgy, ahogy nálunk meg barnító krém van. Ott erre van fizetőképes kereslet. :P

2011. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Tojd le! :D

Barátnőmmel tavaly nyáron, augusztus kkörül sétálgattunk, erre egy bácsi megdícsért mindket, hogy miylen szép fehérek vagyunk, csupa barna bigét látni csak. XD Ennyi. :D

Én azt szoktam mondani erre amúgy, hogy régen is csak a parasztok barnultak le. XD

2011. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy tök barna vagyok, mert ilyen típusú a bőröm, napon 2 perc alatt lebarnul. Ilyen is van, meg van aki akármit csinál, fehér marad. Eszembe nem jutna ezért senkit megbámulni, hát még beszólni... Ne foglalkozz az ilyenekkel, legyél annál okosabb! ;)
2011. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Két eset van:


- vagy nem zavar ki mit gondol de akkor nem értem minek kellett a kérdés


- vagy zavar de lehet tenni ellene, napoztatni, szoli, krém, stb. xx. században bárki lehet barnább.


Én úgy érzékelem csak mondod hogy lesz*rod ki mit gondol mert valójában zavar hogy mit szólnak hozzá, de ha neked tetszik a fehér bőr akkor nem figyelsz rájuk és kész, ha meg annyira zavar akkor tegyél ellene.

2011. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!