Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szoknyában...

Mit csináljak, ha szoknyában szeretnék lenni és fehérek a lábaim? Engem egyáltalán nem zavar, csak másokat, a többséget. Én örülök neki, hogy fehérnek születtem, nem barnának.

Figyelt kérdés
Miért divat a barna bőr? Miért baj, ha valaki fehér? Szoknyában szeretnék lenni, jó idő van, de ha felveszem, egyből azzal lesz elfoglalva körülöttem mindenki, hogy fehérek a lábaim. Utálom, ha bármiért is b@sztatnak, akkor eléggé ideges leszek és az illetőt meg tudnám csapkodni, aki beszól. :)
2011. máj. 23. 11:57
1 2
 1/16 sz12 ***** válasza:
100%

Sz*rd le. nehogy azért hosszúgatyát vegyél fel, mert mindenki a fehér lábadat nézi.

nem másoknak kell megfelelned, hanem magadnak. és ha te most úgy döntesz h akár bikiniben mész ki az utcára ahhoz senkinek semmi köze.

2011. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első válaszoló.Hordd azt ami tetszik, ne a többség véleményére adj.Ez a te tested.Amúgy én is "hófehérke" vagyok-és mégis fel veszem a minit-igaz kicsit világítok xD de sebaj.Nekem így kényelmes.:D
2011. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is fehér vagyok és úgy fogom felhúzni a nyári ruhámat! tavaly is ezt tettem, és a kutya sem szólt be! amúgy a fehér bőr a menő!
2011. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Mondj nekik valami beszólást, például:Ja, mert fehér ember vagyok.Te nem?

Vagy:Te viszont szép barna vagy, ezért jó a romáknak.


Amúgy nem baj, hogy fehér a lábad, majd idővel lebarnul.De ha nagyon zavar, használhatnál barnító hatású testápolót.Nem macerás a használata és a ruhát sem festi össze.

2011. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Magamat röhögtetem azzal, hogy aki beszól, abba jól belerúgok és megmondom neki, hogy igen, fehérek a lábaim, de milyen jól tudnak rúgni. :D

Amúgy köszi a válaszokat. Délutánra megyek dolgozni és nadrágban besül a mindenem, ezért gondoltam szoknyára. Elő is vettem már, csak gondolkodom, felvegyem-e. Miniszoknyát hordok mindig, hosszút nem szeretem.

2011. máj. 23. 12:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha téged nem zavar, ne foglalkozz másokkal! Akit zavar, csukja be a szemét, vagy ne nézzen oda.

Amúgy sokkal szebb a fehér bőr, mint az az agyonnapozott fajta. Ja bocs, szolizott. Majd mindjárt jönnek a tanácsok, hogy menj el szolizni... De ne menj, mert csak rákos leszel!


Nekem is fehér a bőröm, de a karom már nem annyira, mert hosszú ujjúban mégsem járok, és csak megmarad némi szín rajtam.

Na a láb... Én saját magam nem vagyok megelégedve a lábamtól, azért váltok nehezen szoknyára. Mert nekem azon kívül, hogy fehér, régi szúnyogcsípések nyoma szépen meglátszik rajta még... :-) És szerintem még dagadtak is a lábaim. :-)

De ha belekezdek a szoknyázásba, akkor szép lassan színe is lesz, a régi sebek is kevésbé látszanak, és kicsit lesülve nem tűnik oly dagadtnak. :) Állandó nadrágozással ez lehetetlen... Úgyhogy érdemes szoknyára váltani...

Ne törődj, hogy mit mondanak. Te meg mondd azt, hogy nem bantu négerek az őseid...

2011. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a beszólást nyugodtan mondhatod hangosan is, szerintem az illető nem tenne több megjegyzést a lábadra.
2011. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az enyémek se vékonyak, de a szoknya valamilyen szinten takarja a felső, belső comb hájamat. :) Van, aki ennél is nagyobb darab lábakkal vesz fel mindent, úgyhogy letojom. :) Év eleje óta járok edzőterembe, de a combom akar a legkevésbé lefogyni...
2011. máj. 23. 12:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmad! Akkor majd nem fognak zavarni mindenféle hülye beszólogatók. :)
2011. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ha beszólnak mond ezt: " Tudod,barna akárki lehet. de fehér nem! "


Amúgy meg kezdj el szoknyát hordani,elöbb utóbb ugyis megfogja a lábad a nap.


Én is hétvégén sétáltam rövid nadrágba és lesült a hófehér lábam

2011. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!