Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hónaljat szőrteleníteni...

Hónaljat szőrteleníteni szokott valaki szemöldökcsipesszel? Vagy csak én vagyok ilyen elvetemült.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Olvastam,hogy nem szabad epilálni és gyantázni sem! (mert a gyökerénél fogva tépi ki a szőrt) ezek szerint szemöldökcsipesszel sem lenne szabad,mert olvastam valahol,hogy valami betegséget okoz,lehet hogy rákot,de nem vagyok biztos benne! Én egyébként csak borotválom..
2011. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szemöldök csipesszel?Hát ilyenröl miég nem hallotam,vannak ötletek de én inkább maradok a borotvánál:)
2011. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen,elvetemült vagy:))

Fél perc alatt leszedem az epilátorral,az csak rövid ideig fáj.

2011. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
elég pepecs munka, én csak egyszer csináltam így, amikor érettségire tanultam, illetve kellett volna, de nem fogott az agyam. most gyantázom, és nem, NEM okoz rákot. Kedves 1.: akkor vajon nem tiltották volna már be? mekkora hülyeség!...
2011. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Én csak az egyik hónaljamat szedem ki szemöldökcsipesszel, de azt sem végig. Mert a bal hónaljamban van egy szemölcs féle, amiből kiáll egy szőrszál, és onnét azt nem szabad kitépnem... Így annak a környékéről muszáj csipesszel... =/


15/L

2011. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is szoktam! Sőt, pár éve mikor családdal utaztunk Horvátországba, a kocsiban elkezdtem a lábamat is csinálni. 10 óra alatt végeztem is vele :D
2011. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is szoktam.. néha ha van időm, és nem unom:D
2011. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is :D nekem is epilátorral kéne próbálkoznom, a lábamon már meg sem érzem, de a hónaljtól félek :) de majd egyzser kipróbálom.
2011. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fakír vagy :D. De egyszer én is kipróbáltam, de nem volt türelmem mindet kitépkedni egyenként, igy maradt a borotva, meg a szőrtelenítőkrém, mikor melyik.
2011. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jó hogy nem a lábadon is azzal szeded xD
2011. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!