Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek jó csaj?

Törpicuur kérdése:

Hogy lehetek jó csaj?

Figyelt kérdés
165 cm vok szép arc kicsi felesleg a derékon.. vállig érő haj barna .. jövőre új suliba megyek szeretném ha jó csajnak látnának. TIPPEK?
2011. máj. 2. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

igazat adok annak, aki azt írta, add önmagad.

gimiben alig akartak hozzámszólni, mindenki különcnek tartott. miért? mert nyúzott pólókban és bő farmerben jártam, kussoltam egész nap, szünetben is csak ültem a helyemen...

egyetemen? mielőtt idejöttem volna, megfogadtam, hogy megváltozok. kinyíltam a világra, rengeteg barátot szereztem. olyan ruhákat hordtam, ami kiemeli az alakom, bár mivel nem nyertem lottót, maradt a kínai, de nagyjából divatos cuccok. magassarkú a büdös életben nem volt a lábamon, sminkelni is csak finoman szoktam.

folyton mosolyogtam, kedves voltam mindenkivel, eljártam bulizni, de rengeteget tanultam.

az emberek 90%-a szeret, a maradék 5% stérbernek tart (csak akkor koppantak, amikor harmadévesen én kaptam meg azt a munkát az egyetemen, amire ők 3-4 éve várnak) a másik 5% pedig túl nemtörődömnek és bulisnak (bár én kedves vagyok velük, tudom hogy ezt gondolják rólam a hátam mögött, miközben nekem arról panaszkodnak, hogy őket miért nem hívja el senki).

és én is kifogtam a suli egyik legjobb pasiját, de nem nyomultam utána vagy ilyesmi... egyszerűen kijavította 2 zh-mat és amikor egy betekintésen hozzátársította a zh-hoz az arcomat (mert előadáson folyton nézett - nem tanár, csak segéd, 1 évvel idősebb nálam), elhívott randizni :)

a barátaim pedig hallgatnak rám, akár egy programot kell szervezni, akár lelki tanácsot adok, vagy egy tantárgyban segítek nekik.

bele se gondolok, hogy mi lett volna, ha feltűnősködni meg jócsajoskodni akartam volna... akkor én lennék az, akit évfolyam 80%-a könnyen d.gható kvának tart...

2011. máj. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Bár szeretek hosszú válaszokat írni, most nem teszem:)


Légy önmagad, légy kedves (ha őszintén tudsz az lenni) a pici "felesleg" pedig szerintem nagyon szexy. Kifejezetten szeretem:) És ezzel nem csak én vagyok így:)

2011. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!