Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen adottságokkal hogyan...

Ilyen adottságokkal hogyan lehetek jó csaj?

Figyelt kérdés

1. vékony, átlátszó fehér bőr, napon 7 perc alatt leég

2. szőke vékonyszálú,gyorsan zsírosodó haj

3. mitesszeres bőr (pattanás nincs)


Ezeket én kezelem, de semmi eredmény...

viszont az alakom jó.


Ja és 23 éves vagyok... ennél már csak rosszabb lesz.


2011. jan. 21. 14:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Genetikailag lúzer vagyok.
2011. jan. 21. 14:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a fehér bőr tud nagyon szép lenni. ápold a tested. a miteszerekre alapozót tudok ajánlani, nekem is van az orromon, de alapozótól nem látszik. hajad vágasd fokozatosra, attól kicsit dúsabbnak hat, persze nem lesz tőle iszonyat dús.
2011. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság:) Különleges vagy, nincs ebben semmi rossz. A hajad pl növeszd meg, hordd befonva, copffban, nekem pl kifejezetten tetszik, mikor valakinek lóg össze vissza. Keress fel egy kozmetikust, aki majd szépen kezeli a mitesszereket, aztán egyre kevesebb lesz. Ha jó az alakod, hangsúlyozd! Nyáron valami csini bikiniben, télen egy jó farmerban egy inggel.. 15L
2011. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy kozmetikust, a bőrödet őt tudja úgy rendbe tenni, hogy ne legyen heges.

A hajadra használj megfelelő sampont, és vágass egy jó frizurát, ami nem esik össze hamar, ad némi tartást. (Pár melírtinccsel feldobhatod, és lassabban fog zsírosodni is.)


A világos bőrödhöz való ruhákat hordj, mást nem érdemes tenni. Most úgy is a "vámpíros" kinézet a menő. :)


A legtöbb pasinál a "jó csaj" kimerül abban, hogy jó alakja van, ne aggódj.

2011. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mutass képet, könnye lehet, nem is vagy csúnya, csak beképzeled magadnak;)
2011. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
plusz úgy jobban tudunk segíteni is(előző voltam)
2011. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A fehér bőr szerintem szép, a miteszereket pedig kozmetikus ki tudja tisztítani. A vékonyszálú hajon sokat dob egy jól vágott frizura, ha jó a vágás, akkor te is könnyen be tudod szárítani otthon. Tanulj meg szépen sminkelni és vegyél egy jó alapozót.
2011. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bőr... hát van akinek a kozmetikus és bőrgyógyász se segít, pl én, szóval nemtom. Alapozó, ha nagyon muszáj, de a pasik nem ezt nézik, hacsak nem súlyos a helyzet. Haj: Tanulj meg tupírozni, vágathatod akármilyenre, sokat nem segít, usírosodásra azt mondom, Naturland, vagy sima, egyszerő, nem 2in1 normál hajra való sampon.

Ja és ne menj napra fényvédő nélkül. :D

Csúnya nem ettől, inkább a vonásoktól lesz az ember, meg sokan nem tudnak sminkelni és csak rontanak a helyzeten sajnos.

A hajad sokat számít, vágass egy jó és egyszerű frizurát, esetleg dauer, szárítja a hajat és ad neki egy volument, bár nem a legjobb a hajnak.

2011. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az hogy saját magadat is lúzernek tartod, az csak ront a helyzeteden. Egy igazi jó csaj ott kezdődik, hogy nem tartja magát lúzernek.
2011. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1.Szerintem szép a fehér bőr :)

2.Vágass más fajta fizurát

3.Nekem is vannak az orromon és államon, szintén pattánások nélkül, én alapozót használok rá, szinte egyáltalán nem látszik.

2011. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!