Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen adottságokkal hogyan...

Ilyen adottságokkal hogyan lehetek jó csaj?

Figyelt kérdés

1. vékony, átlátszó fehér bőr, napon 7 perc alatt leég

2. szőke vékonyszálú,gyorsan zsírosodó haj

3. mitesszeres bőr (pattanás nincs)


Ezeket én kezelem, de semmi eredmény...

viszont az alakom jó.


Ja és 23 éves vagyok... ennél már csak rosszabb lesz.


2011. jan. 21. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az alapozó nem ráncosít végülis?

Köszi a tippeket amúgy nagyon jófejek vagytok :)

2011. jan. 21. 19:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak az orromon miteszerek. csak nekem még pattanásokkal is szokott néha párosulni :dd mondjuk szerintem azért, mert fiatalabb vagyok nálad.

A többi is stimmel, nekem is írtó fehér a bőröm és inkább leégek mint barnulnék. De már elfogadtam,hogy én ilyen vagyok.

Vágass valami jó frizurát. :) De ezt előttem a többiek már elmondták. Igazából tényleg leginkább az számít, hogy Te elfogadd magad olyannak amilyen vagy.


Az alapozó ráncosítaná a bőrt? - Na ez jó kérdés. Életemben nem használtam alapozót. Szóval nem tudom. De gondolom van különbség egy olcsó alapozó , és egy kicsit drágább de minőségi alapozó között.

De kozmetikushoz mindenképp menj el ;).

2011. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem ráncosít, csak jó minőségűt vegyél :)
2011. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!