Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek jó csaj?

Törpicuur kérdése:

Hogy lehetek jó csaj?

Figyelt kérdés
165 cm vok szép arc kicsi felesleg a derékon.. vállig érő haj barna .. jövőre új suliba megyek szeretném ha jó csajnak látnának. TIPPEK?
2011. máj. 2. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kép?
2011. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt nem rakok ki :D a lényeg mit tegyek hogy a suli jó csaja legyek tippek hogy viselkedjek micsináljak ami a pasiknak tetszik :D
2011. máj. 2. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelhetsz egy kicsit ha eddig nem tetted :)

Nem sokat,csak kiemelni a szépet pl. szem,száj,arccsont stb. stb. :D

Nyáron beszerezhetsz rengeteg új ruhadarabot,kiegészítőket.

Esetleg valamit kezdhetnél valamit a hajaddal is,ha nagyon újítani akarsz.

2011. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez mind meg van :D de én feltünő akarok lenni :d
2011. máj. 2. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
nekem most lett egy új osztálytársam, és ő lett az osztály legmenőbb csaja. pedig a volt osztályában szinte mindenki utálta... ha szép vagy, mindenkivel kedves, jó cuccaid vannak, és az osztályban folyamatosan felhívod magadra a figyelmet, és nem csak csendesen ülsz, akkor van esélyed. én szívesen elmennék ebből az iskolából ahol vagyok, mert az elején elrontottam mindent, és már 5.- be az első hónapba mindenki strébernek hívott. de anyám nem enged el innen, csak egy iskolába(azt mondja ez túl jó iskola), ahol meg a volt osztálytársaim vannak, akik ugye negyedikig voltak a osztálytársaim. na mindegy. szóval hívd fel magadra a figyelmet, légy feltűnő, mindenkivel kedve, és barátkozz a menőbbekkel. ennyi.
2011. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Jaj istenem..megint egy tini.Fogadjunk általánosból mész át középiskolába vagy gimibe.Én azt ajánlom ne akarj ilyen lenni.A kedves,de ne szende,okos,szép lány bőven elég.Én ilyen vagyok.Van tekintélyem,mindenki tudja ki vagyok és a suli egyik legjobb csaja vagyok.Az a feltűnő menő ne akarj lenni.Rengeteg ilyet ismertem/ismerek..és azt is,hogy a többi,a te szavaiddal élve "menő" pasik mit gondolnak róla.Beképzelt,tompa,k*rva és még sorolhatnám.Kellemetlen.Sokszor szembesülnek is ezzel.A tanárok szénné égetik őket.A jövőben pedig nem sokra számíthatnak.Szóval ne a suliban és a pasiknál akarj elsősorban megfelelni.Én úgy nyertem meg magamnak a suli legjobb csávóját,hogy nem is akartam.A többi lány,aki ilyenekkel van,azok se ilyen kaliberűek.Szóval önmagad legyél és legyen egyéniséged.Engem is sokan utánoznak,de azokon csak vicc tárgyai.:)
2011. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

EGYEDISÉG! Ezen van a hangsúly. Mivel a kérdésedből ítélve nem lehetsz az a típus, aki szimplán önmaga adásáal feltűnő és népszerű, azt ajánlom hogy válts valami naggyon extrém stílusra.

De előre elbocsájtom, hogyha nem úgy viselkedsz ahogy neked kényelmes, hanem direkt feltűnősködsz, nemhogy egy nagyképű r.bancnak fognak tartani, hanem nem lesznek igazi barátaid, mert IGAZIbarátokat csak úgy lehet találni, ha önmagad adod.

2011. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Sok-sok új ruha, magassarkú, hátizsákot felejtsd el. Smink alapvető. De az fontos, hogy ne buta menő csaj akarj lenni, hanem az okosabb fajtából, szóval tanulj sokat :) Hidd el, az a ciki, ha hülye vagy...

Ezeket az üzleteket ajánlom figyelmedbe: Tally Weijl, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Pimkie, Mango, Mayo Chix.

2011. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nézz/olvass sminkes blogokat(pl:Dorka sminkel és hasonlók),innen megtanulhatod mit kell kiemelned az arcodon,mi áll jól,hogyan sminkeld magad,mik tesznek jót a bőrödnek,milyen termékeket használj stb.

Szerintem a hosszú haj elég nőies,bánom is,hogy levágattam:/.Legyen ápolt,ne legyen fakó,töredezett.

Ha nincs stílusod akkor bajban vagy.Olvass pl.: Cosmopolitant,abban vannak jó ötletek ruházkodással(és sok mással)kapcsolatban.

Gondold ki kire szeretnél hasonlítani(nem lekoppintani persze).Nézz róla fotókat,gondolkodj neked min kell változtatnod magadon.

Menj kozmetikushoz,fodrászhoz,kérj tőlük tanácsot.

Igyál sok-sok folyadékot,jót tesz a bőrnek(és az egész szervezetednek)Sportolj,koncentrálj a problémás részekre,a net segít.

2011. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
80%
aki szépnek látja magát annak nemkell segítség :)
2011. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!