Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a hajam...

Mit csináljak, hogy a hajam ne menjen a szemembe? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 éve megnövesztettem a hajam, és mindig belelóg a szemembe. Állandóan arrébb kell fésülnöm a kezemmel, de attól egy nap alatt zsíros lesz a hajam. Ráadásul iszonyatosan idegesítő, hogy beszélek valakivel, és közben a hajam az arcomba hullik, és egyfolytában azzal vacakolok. Mit csináljak vele? Hajlakkal próbálkoztam, de az nem segített. A zselétől meg úgy néz ki a hajam, mintha 1 hete nem mostam volna hajat. Segítsetek!!! Köszönöm! :) 21/L
2011. ápr. 30. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajpánt,vagy kösd fel.
2011. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tűzd az első tincseket a fejed tetejére, valahogy így: [link]

a hajad nem muszáj felkötni, de így az arcodból ki tudod iktatni a tincseket, én is így szoktam. Egy idő után megszokja a hajad is, hogy mindig így áll, és le is engedheted.

2011. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] esetleg még így
2011. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont igy vagyok,ám nekem feltüzve (ahogy a képeken) nem áll jól,ezért egyszerűen a fülem mögé szoktam rakni:D
2011. máj. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. máj. 1. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így hordom évek óta, de nem szokja meg a haj, hogy úgy áll, szóval míg meg nem nő olyan hosszúra, hogy a füled mögé tud rakni addig viszont a csatos megoldás van, vagy a hajpánt.
2012. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!