Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az baj, hogyha a szemhéjtus...

Az baj, hogyha a szemhéjtus belefolyik a szemembe? Vagy mit csináljak, hogy ne menjen bele? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

elég fura, ha neked belemegy.

be kell csukni a szemed és úgy húzd ki.

2009. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy ha alul húzom ki, pár pislogás után már a szemembe folyik, pedig nem is annyira belül húzom ki, hanem a szempillákhoz közel. és nem csak a belső szemzugba, hanem a szemhéjam alá is befolyik, és szerintem ez nem valami egészséges és kiszedni is nehéz :S
2009. aug. 1. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
alul nem szemhéjtussal kell kihúznod a szemed hanem szemcerkával
2009. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két opció, alul nem tust használsz, vagy nyitva tartod a szemed amíg annyit szárad hogy ne kenődhessen el, ha legyezgeted a kezeddel tuti hamrabb szárad azért a szemhéjtus nem szárad olyan lassan, legalábbis az elkenődési fázison viszonylag hamar túl lesz, addig meg nem pislogsz :D.
2009. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Én alul tussal szoktam kihúzni,és bizony megesett már,hogy belefolyt a szemembe :-P

De nagyon óvatos,kis mennyiségű tussal csinálom.Tehát amikor belemártod a tubusba az ecsetet,akkor a tubus oldalán lehúzod a felesleget és úgy viszed fel a szemedre a tust :-)


Ez nekem bevált,csak odafigyelve kell csinálni.És miután rákentem kicsit nyitva tartom a szemeimet,hogy száradjanak.Ne pislogj rögtön,akkor nem fog belefolyni!


Ami egyébként nagyon csíp :-DD Már sok kellemetlen percet okoztam magamnak :-D

2009. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!