Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek vastag a combom?...

Szerintetek vastag a combom? (kép)

Figyelt kérdés

Én úgy érzem hogy a 14 évemhez a 166cm magasságomhoz és a 49 kg-hoz kicsit vastag :/

Ti mit gondoltok?? Normális válaszokat!

Szerintetek jó ez a 14 év 166cm 49 kg???

Képek: [link]


[link] (ez egy kicsit kicsi lett katt rá és nagyobb lesz)


[link]


Csak őszinte véleményt kérek!!


2011. ápr. 30. 18:06
1 2
 11/19 anonim válasza:

hát őő khm nem ártott volna nem átlátszó bugyit felvenned,de ha olyat veszel fel,akkor légyszi borotválkozz ! :"D

Am sztem nem nagy a combod

2011. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az, de így 'környezet' nélkül nehéz ítélni, minden viszonyítás kérdése. Lehet, hogy neked ez áll jól.
2011. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

19:31: én azt kértem véleményt és nem azt, hogy írd le mennyire szánalmasnak látsz...

És képzeld tényleg nem tartom magam vékonynak...és bocs ha a lábaimon nem látszik hány kg vagyok. De azért nem kéne azt mondani hogy szánalmas vagyok mert azt mondom izom van a lábamon...képzeld az van rajta...az edzőm is mondta hogy ezzel nem tudok mit kezdeni...ennyi...:) :)

2011. máj. 1. 12:42
 14/19 anonim ***** válasza:
Én 160 cm és 52 kiló vagyok. Viszont nekem vékonyabb a lábam mint neked... Nem 59 kiló vagy véletlen, csak elírtad???
2011. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem, nem írtam el. majd nekiállok koplalni aztán majdcsak összemegy... és mindennap futom tovább az 5km-t akkor már talán összemegy nem?? :/
2011. máj. 1. 13:41
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne koplalj. :) Csak rosszabb lesz. Inkább sportolj tovább, még úgyis alakul a tested.
2011. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én elhiszem,hogy 49 kg vagy,mert sajnos nekem is hasonló a combom.Azaz a felső testem alapján még kevesebbnek is mondanának,viszont ha csak a combomat fotóznám rólam sem mondanák meg,hogy a 162 cm-emhez 49 kg társul.Pedig rendszeresen futok, tornázok, biciklizek és diétázok,de a combommal nem tudok mit kezdeni.Ne is foglalkozz a hitetlenkedőkkel, inkább te is sportolj kicsit.És szerintem ha egészben látnánk,akkor nem tűnne ilyen vastagnak a combod.
2011. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs velük, ennyi kell:))


14/F

2011. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

hát én kevesebb kiló vagyok és magasabb......jah és nincs rajtam fölösleg,de nem szakadok át...

fuss,sportolj.....:D

SOK SZERENCSÉT HOZZÁ:)

2011. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!