Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 173 cm vagyok, az nagyon...

173 cm vagyok, az nagyon magasnak számít?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna legalább 5 centivel alacsonyabb lenni, dehát ugye ez nem lehetséges. Nagyon szeretem a magassarkúkat van belőle jópár de néha mikor felveszem olyan nagyon magasnak érzem magam. Meg azt is utálom: "Jéé olyan magas vagy!" Akkor mit mondanak az 180 centis csajokra? Óriás???
2011. ápr. 21. 19:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja amúgy volt egy igen ritka hülye álmon a valamelyik nap. Valamiért le kellett vágni a bokámnál a lábaimat de aztán visszatették és alacsonyabb lettem pár centivel csak azt nem értem hogy miért. :D Nagy hülyeségeket tudok álmodni de eddig ez vitte a pálmát. Mikor felkeltem komolyan sajnáltam hogy csak akkora maradtam mint amekkorán lefeküdtem. :D
2011. ápr. 21. 21:35
 12/18 anonim ***** válasza:

22 évesen egyáltalán nem meredek. :)

Megkérdezhetem, hogy vékony vagy-e? Mert ismerek egy lányt, elég husi, 170 cm és mindenki ámuldozik, hogy milyen magas. Adott egy másik leányzó is, csak vékonyba, úgy 177 körül van és egy szó se esett a magasságáról.

2011. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"senki nincs oda az óriás csajokért"


Ilyet csak magyar pasi mondhat, aki kb. 165 cm, mert sajnos itthon elég sok törpe férfi van....


És persze, hogy nekik nem kell egy magas lány, mert kisebbségi komplexusuk lenne mellette.


Egy szép, magas, karcsú lánynál nincs is szebb látvány.


Úgyhogy kérdező örülj neki, hogy ekkora vagy és bátran húzz magassarkút.


A legtöbb ismert gyönyörű nő is van olyan magas, mint te vagy még magasabbak. Ott van pl. Adriana Lima, Miranda Kerr, Kristianna Loken stb.

2011. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves 23:41-es


Csak a Te kedvedért leírom. A magyar pasi stimmel, a 165 viszont tízzel több, de 176 centiméterhez közelebb van (volt egy erre utaló rész is, amiből kitalálhattad volna, de úgy látszik ez nem jött össze).


És nem, a 173 centiméter az nem magas még annyira lányoknál, viszont mindenképpen átlag feletti. 176 viszont viszonylag alacsonynak számít pasiknál, de körülbelül még benne van az átlagban, és nagyon sok lány van 176 alatt is, így nem érzem azért olyan szarul magam ;) Ebből talán az is látszik, hogy nem magamból indultam ki, hanem az ismeretségi körömből, valamint nincs kisebbségi komplexusom 173 cm-nél, 176 fölötti lányoknál van egy kicsi, de ezt el kell fogadni, nem szoktam említeni. Tegyük hozzá, hogy nem feltétlenül elég nagy az ismeretségi köröm ehhez a becsléséhez, ami alapján írtam, de jók az esélyek, és direkt oda írtam zárójelbe, hogy általánosságban.


Egy szép, magas, karcsú lány természetesen üdítő látvány ettől függetlenül is. A sarokmagassággal meg csak a saját magasságomra gondolva viccelődtem egy kicsikét :)

2011. ápr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen vékony vagy 60 kiló.
2011. ápr. 22. 09:35
 16/18 A kérdező kommentje:
*vagyok
2011. ápr. 22. 09:36
 17/18 anonim válasza:
Énis ekkora vagyok n es engem is nagyon zavar,nem tudok magas sarkut huzni mert akkora vagyok mind egy vilanyfa mondja anyum es a tesom is ugyan nem vagy magas felveheted de inkabb maradok a lapostalpunal mert,annyira agynak erzem magam es a baratnoim mind alacsonyabbak és a fiunal is mind magasabb vagyok X_X monthatjak hogy nem vagy nagy ugyis en erzem :)egyutt erzek veled tudom mennyira szar de ha te jol erzed magad magas sarkuval akkor hagyd a fenebe ki mit mond:)
2011. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes, nekem tetszenek a magasabb nok :)))
2014. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!