Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmondanátok a véleményetek?

Elmondanátok a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 18. 22:39
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Kb ezekre a véleményekre számítottam és ezért 0 az önbizalmam. Amúgy csak ülök az ágyon, keresztbe tett lábbal. Mi ezen a természetellenes? Amúgy köszi.
2011. ápr. 22. 23:49
 22/32 anonim ***** válasza:
Azért 0 az önbizalmad, mert bemeséled magadnak, hogy Te úgyis gáz vagy... pedig nem. Meg amúgy is a fele válaszoló szerintem lány, Ők meg lehet, hogy irigyek :P Szerintem nem természetellenes a kép, de ha nem nézi meg az ember figyelmesebben, akkor szerintem kicsit olyan hatása van, mintha belenyúlna az arcod a képernyőbe (gondolom Te csináltad a képet, legalábbis a kéztartásod gyanús, aztán ki tudja), lehet, hogy a színek okozzák.
2011. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Mert te pasi vagy? Inkább az õ véleményük érdekelt volna.. :/ De már mindegy. kaptam így is egy rakás rosszat. lehet pasiktól is. igen én csináltam a képet. nem tudtam jobbat.
2011. ápr. 23. 00:37
 24/32 anonim ***** válasza:
Igen, pasi vagyok :) De mondtam, hogy nem rossz a kép, csak csalóka... most lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem tényleg az játszik kicsit bele, hogy két zöld dolog is van a képen, és lehet, hogy a baloldalit azt nem lábnak nézik elsőre, úgy meg lehet, hogy más hatása van.
2011. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem látszik, hogy az a lábam. Illetve a combom kezdete meg a sliccem. :) Jobb oldalt az a zöld az meg kék és az egy pléd az ágy karján. De a baloldali zöld sem zöld, hanem egy halványszürke farmernadrágban vagyok. :) De azért köszi, hogy megmagyaráztad. Látod így is lehet nem rögtön támadni.. :/
2011. ápr. 23. 07:57
 26/32 A kérdező kommentje:
Máskor megpróbálok normális képet csinálni, csak egyedül nem igazán tudtam fotózni.
2011. ápr. 23. 07:59
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát mondom, szerintem is látszik :D (de én az arcodat néztem először, így aztán az például annyira nem volt érdekes (elsőre)). Biztos csinál rólad valaki fényképet, gondolom nem kérdezné meg senki, hogy erre az oldalra rakod-e fel :) Mindenesetre most már tudom, hogy világosszürke farmer, és kék pléd (ez utóbbi esetén egyébként a kép alapján is látszik, hogy kék, csak inkább ilyen türkizesnek tűnt, és a zöldet választottam belőle). Egyébként jól áll így összességében (ez most a ruhára vonatkozik, a többi megvolt az első oldalon).
2011. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem csinál senki. Meg zavar, ha más fotóz, tele vagyok gátlásokkal

Még én magamat sem szeretem túlzottan fotózni, de ha más csinálná az meg fõleg fura lenne, hacsak nem profi az illetõ. De az meg úgysem lehetséges. :D mondták már pedig páran, de nem hiszek ilyenekben. :)

2011. ápr. 23. 11:38
 29/32 anonim ***** válasza:

Na azért jó volt tisztázni a dolgot, mert tényleg én is a jobb oldali lepedőt néztem a lábadnak. Fogalmam sincs, hogy miért. :D Nem figyeltem meg annyira és úgy látszott.

Egyébként szép az arcod, a szemed és a hajad, de ne így növeld az egód, hogy a különböző közösségi oldalakon lájkolják a fiúk, csak mert kitetted a melled. :S Döntsd el, mit akarsz! Azt hogy magadért szeressenek vagy a melleidért? Mert ha az utóbbiért, a pasiknak nem fogsz másra kelleni, csak arra...

2011. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem azért van ez a kép, hogy lájkolják a pasik. Csak egy egyszerũ véleményt kérdeztem. És mégegyszer kell mondjam: Nincs kint a mellem. Amúgy alig van valamim, mit rakhatnék ki? Nem is igazán van mit. Megérteném, ha mondjuk felsõ sem lett volna rajtam és úgy támadnak. Vannak itt százával akik még meztelenül sem restellik fotózni magukat. Ez igazán szolid szerintem, hozzájuk képest.
2011. ápr. 23. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!