Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves vagyok,...

Szerintetek hány éves vagyok, és mennyire tartotok szépnek?

Figyelt kérdés

gondolkodtam modellkedésen, kíváncsi lennék a véleményekre.

itt van két arckép rólam:

[link]


[link]


2011. ápr. 13. 22:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
itt az első, ha nem tudnatok megnyitni: [link]
2011. ápr. 13. 22:08
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég karakteres arcod ban!!! És szép vagy. Olyan 15 évesnek mondanálak.
2011. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem szép vagy, különleges az arcod, és kellenek az ilyenek általában a divatszakmában, szal sztem megpróbálhatnád :)
2011. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. 16 éves lehetsz (bár többnek tűnsz).

A szépség egyébként relatív. Szerintem ,,szép" vagy, de sugárzik a képről az egoizmus. Több természetességet, kevesebb sminket, őszinte nézéseket!!!! Frufru jobban állna.

Jó modell pedig akkor leszel, ha sok pénzed van és türelmed, lemondasz sok mindenről. Nem fognak a modellügynökségek tárt karokkal fogadni. Több sikeres válogatáson kell túlesned, sokat kell majd fizetned- portfólió kb 100 ezer Ft, anélkül szóba sem állnak veled.


21/l

2011. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Sztem szép nem vagy. Modellként esetleg lehet esélyed, de ahhoz nem elég a jó adottság ugye, de elég karakteres az arcod hozzá. 14-15 körül lehetsz.

Olyan irritáló fejed van, talán a hannah montanaból emlékeztetsz egy affektálós libára (vagy valamelyik másik színvonalas disney-remekműből)

2011. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

13-14lehetsz

nekem nem tetszel.

2011. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az első képen szép, különleges az arcod, de igazából mindkét képen csak az arcod egyik oldalát látjuk. 18nak mondnálak.
2011. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A szemüveges képen úgy nézel ki, mint egy öreg banya. A második képen gyönyörű vagy. 18-nak néznélek.
2011. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg a modellkedést, szép vagy, tipikus modell arcod van. :)
2011. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem is szép vagy, vki modellre hasonlítasz...nem tudom, nem annyira ismerem őket:D

lehetnél modell simán...:)

pusziiiiii

2011. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!