Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke vagy barna haj? Nektek...

Szőke vagy barna haj? Nektek melyik jön be? Melyiket hordják többen és az ellenkező nem vajon melyiket szeretheti jobban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 17:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok, aki a mondást írta :)

Jajj már, miért kell mindent olyan komolyan venni? Látod, más is ismeri ezt a mondást! Valószínűleg te vagy a kivétel, ami erősíti a szabályt! :D Ne add fel, nem ezen fog múlni az életed!

2009. márc. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Ismertem a mondást,és baromságnak tartom...
2009. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Én is ismerem a mondást és nálunk igaz is lett:D...:D
2009. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Én alapon barna, csokibarna vagyok de festetem vörösre, aztán ha már unom, újra barna. Már gondolatban berzenkedtem a szőkével, csak a poén kedvéért de talán soha nem fog rávinni a lélek hogy igy tönkretegyem a hajam egy szin kedvéért. Ehelyett a mostaniból próbálom a legjobbat kihozni és nőies lenni, maradni.

Tehát, én is barna párti vagyok alapon, de mint emlitettem a szép haj a divat és az ápoltság, egyetértetek?A.

2009. márc. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én eredetileg szőke vagyok, néha befestem mindenféle színűre, barnára is. Szerintem egyéntől függ, kinek melyik áll jobban, és nem a hajszínétől lesz valaki különleges vagy átlagos.
2009. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna hajú pasi jobban tetszik, nekem szőke a hajam, vagyis most ilyen többszínű.
2009. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
nekem mind1 milyen.. sötét szőke a hajam.. de az alja kifakult a naptól. nahszóval pasiba a barna jön be nekem :)
2009. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Pffff...barna vagyok!!! Festetten és természetesen is, de mindent elkövetek hogy szőke legyen a hajszinem!

Ami 1 hosszu folyamatot vesz igénybe!

Sok barna akar szőke lenni de vagy nem áll nekik jol vagy sunyin titkolják hogy bejön nekik!

Nekem 3 éve vagy pasim, régen szőke voltam, ugy is imádott, ma barna vagyok ugy is imád, de nemsokára esküvőnk lesz és nagyon tetszik neki is az ötlet hogy szőkén vezessen az oltál elé!

Szoval enyit a szolás mondásokról!

na pá

2010. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Barna az eredeti hajszínem de szőkére vagyok festve..Amióta szőke vagyok sokkal több pasi odajön, megnéz...Nem tudom, hogy ez miből fakad..De tervezem, hogy egyszer megint barna legyek:D
2011. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem eredetileg sötétszőke, fodrász festett ombret, imádtam, de sajnos magamnak itthon megpróbáltam kiszőkíteni, és elronottam, rájöttem, hogy szép volt az eredeti, szval most remélem tud valamit vele kezdeni a fodrász, azt mondta tud, szval most valami sötétszőkés szép árnyalatúra szeretném festetni/festeni, jövő nyárra lenő, az remélem jól is fog kinézni az eredetivel és ha nem, levágatom, de utána főleg itthon sosem csinálok vele többet semmit:) 17/L
2023. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!