Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány azért akar öngyilkos lenni, mert úgy érzi sosem lesz elég szép?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a haláltól még senki sem lett szebb.

[link]

2011. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Azt, hogy sürgősen forduljon pszichiáterhez. Vagy esetleg bővítse ki a felszínes értékrendjét olyan tulajdonságokkal, mint az intelligencia. Bár lehet, hogy nem fog menni. :)
2011. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan helyzet (legalábbis magamból kiindulva), amiből az öngyilkosság lenne a megfelelő kiút. Főleg nem a külső adottságok. Én duci vagyok, és sosem voltam szép, de ezekkel a dolgokkal együtt lehet élni, a páromat is megtaláltam. Gondoljon az a lány inkább azokra, akik súlyos betegek, fogyatékkal élők, stb. nekik milyen nehéz életük lehet? És mégsem adják fel!
2011. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem vagyok teljesen "normális"...

de nekem is megfordult már a fejemben.... nemcsak ilyen jellegű problémáim vannak...más is...

de ezt hosszú lenne leírni.... sose volt önbizalmam amúgy. pedig nem vagyok ronda... ruhában....

na hagyjuk is inkább...

2011. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egy barom.Aki öngyilkos akar lenni az gyáva és így menekül a gondok elöl.Főleg ha a szépsége miatt...

Ajjj, de sok hülye van a világban.

2011. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
jesszus, akinek egyáltalán ilyan az eszébejut...túl nagy az önkritikája.....az egy hülye barom...-.-"
2011. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, még mindig jobb mintha azért akarna mert elhagyta a pasija...
2011. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
hát szerintem semmi féle képpen sem jó ha valakinek öngyilkossági hajlamai vannak.találja meg magban a szépet és preóbálja meg azt kibontakoztatni.ha látják rajta, hogy magabiztos akkor azt mindenki értékeli.ha látják a lányon, hogy semmi magabiztossága nincsen és nem becsüli magában a szépet azt alapból kerülik...de ez csak az én véleményem.
2011. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hot_kiss ***** válasza:
Fordultak meg nekemis hülyeségek a fejemben, de pont azért mert nemérzi magát szépnek? Könyörgöm.. nézzen körbe.. Énse vagyok egy szép látvány, mégis van, aki ígyis szeret és nekem ez a fontos. Hogy tudjak szeretni.
2011. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak magával van elfoglalva, észre se veszi a körülötte lévő világot, és azt, hogy rajta kívül még hétmilliárd ember él a földön. Aki ennyire csak saját maga körül kering, az meg is érdemli.
2011. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!