Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért visel annyi nő állat...

Miért visel annyi nő állat tappancs tetoválást magán?

Figyelt kérdés

Sokan a mellükre tetováltatnak apró kutyalábnyomokat,de láttam már hogy valaki a fenekére csináltatta.

Ennek van valami jelentése?Vagy ha nincsen akkor nektek mi róla a véleményetek?


2011. ápr. 5. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos cukinak találja:)
2011. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Állatszeretők... vagy tényleg azt hiszik, cuki....

Szerintem egyszerűen SZÖRNYŰŰŰ!

2011. ápr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Hát mert ők ezzel fejezik ki, hogy mennyire szeretik a kis csivavájukat, vagy yorkie-jukat...

Hát leglaább van valamennyi jelentése, de tényleg elég tucat jelentése lett.

Vagy tényleg mert cuki. Meg divat. Két éve mindenki r*bancrendszámot varratott magára, tavaly lepkét meg csillagot, most ez a tuti. XD

2011. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem, hogy a lepke tetoválásra mondjuk, hogy r.ibancrendszám. Vagyis nem azt hittem, hanem mindenki azt hívja annak. Te mire gondoltál utolsó?
2011. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
r*bancrendszám lehet épp lepkés is, de általában valami nonfiguratív kacskaringó, a minta mindegy végülis, csak a derekán legyen. :D
2011. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jók a kommentek :))

Meg divatosak manapság még ezek a kínai írásjelek,van valami nevük is,de nem jut eszembe,szerintem az extragáz.

Beszélgettem egyszer egy kínai szakot végzett (tolmács)sráccal,aki mesélt hogy miket lát ráírva az emberekre az utcán kínaiul... nevettünk.

2011. ápr. 7. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tappancs tetoválásom van a bokámon. Saját tervezésű, nem divatból csináltattam, hanem egy emlék miatt. Én úgy gondolom, hogy minden tetoválás szörnyű, amit divatból csináltat bárki.

21/L

2011. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!