Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolis kérdések (? )

Szolis kérdések (? )

Figyelt kérdés

először megyek szoliba

hány percre menjek?

hány alkalom után látszódik meg?

:)


2011. márc. 30. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

en legeloszor 3 percre mentem:)

olyan 3-4 alkalom utan mar fog latszodni:)

2011. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb ha ott megkérdezed:) ezért célszerű kifejezetten szoliba menni,ott szakemberek segítenek, nem olyan helyre ahol csak másodlagos hogy van szoligép pl:műkörmös, kozmetikus.

Mind2 félével volt dolgom, de a spéci szoli a legjobb ha szépen akarsz barnulni..

Elsőre szerintem elég az 5perc, 1-2nap és meglátszik pár árnyalat. Hetente egyszer járok 5percre hogy alapom legyen(nagyon fehér bőröm van és nem fog meg a nap alapszín nélkül) hogy alapom legyen és utána már nem leszek foltos a naptól vagy ilyesmi.

Szárítja a bőr, ezért testápolózni kell. Közvetlenül utána ne zuhanyozz le mert "lemossa" és foltos leszel vagy nem is leszel barnább...

Persze ha neked nem hófehér a bőröd elmész 2*5percre és utána lehet növelni, de 10nél nem ajánlott többet.


Remélem tudtam segíteni :)

17/L

2011. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2011. márc. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!