Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rosszul kiszedett, nem túl...

Rosszul kiszedett, nem túl sürü, hosszú szemöldök helyrehozása?

Figyelt kérdés
Régen egyenesre szedtem,aztán ívesre,de ugye már bizonyos helyeken nem nö olyan sürün. próbálom picit vastagabbra hagyni,de nem nagyon akar visszanöni. ellenben nagyon hosszúak a szálak. régen vágtam,de már nem merem,mert valaki azt mondta akkor nagyon erös lesz. most voszont így kócos. mir csináljak vele?
2011. márc. 24. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól mert levágod a hosszú szálak végeit, még nem fog megerősödni, nem tudom, h ki mondta, de ez baromság.

A helyedben hagynám visszanőni, és csak időnként igazítanám. Esetleg keress fel egy kozmetikust és kérdezd meg tőle, hogy mit javasol!

2011. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ne nagyon szedd, sajnos kell neki 1-1,5év, mire helyrejön. Amúgy meg fésülgesd, ahol tényleg tarthatatlan, ott vágj belőle egy nagyin kicsit. Bát egy darabig sztem bízd kozmetikusra, biztos többet tud vele kezdeni, :S
2011. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kend be ricinus olajjal ott ahol nem nő a szemöldököd, van akinek attól is kinő.
2011. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!