Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 164cm és 67kg vagyok szerintet...

164cm és 67kg vagyok szerintetek hogx állna ez az öltözködés?

Figyelt kérdés
az az igazság eddig nagyon visszafogott voltam..szeretnék most csipőnadrágot venni és vastag övet bele de ugy hogy nem polóval eltarni a derekam..mármint persze ne legyen kint semmim értitek...csak nagyon félek mert nem vagyok valami sovány..szerintetek meg merjem?:S
2011. márc. 9. 16:43
 1/4 A kérdező kommentje:
mert eddig hosszított felsővel eltakartam a csípőmet állandoan...de nem vastag a csípőm..szerintetek hogy állna?
2011. márc. 9. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ok. :)
2011. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom szkeptikus vagyok kicsit. Én a helyedben átgondolnám ezt a kérdést annak tekintetében, hogy az a 67kg az izom+kevés zsír vagy tényleg plöttyedt vagy. Ez 45kg-san is előfordulhat, azért kérdezem :) Szóval a plöttyedtség azért nem túl jó, mert az ilyen nadrágokat vagy szorosra húzod, miáltal a laza húsba belevágódik és nem túl dekoratív vagy lazábbra hagyod, akkor csúszkál és ilyen helyes ki macifüleket csinál, ami szintén nem túl esztétikus. Ha ilyen nincs, akkor bátran hordd!


Megjegyzem, hogy én az elég plöttyedt kategóriába tartozom és rettegek a macifülektől. Ezért ha ilyen kedvem van, akkor a szűkebb póló és nadrág közé felkapok egy derékmelegítőt, ami pont úgy szorítja le a nemkívánatos husikat, ahogy nekem tetszik :D

2011. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincsen ilyen hála istennek..vagyis nagyon nagyon mminimális!! sokat segtettél4!:)
2011. márc. 10. 06:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!