Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csámpás vagyok! Hogy tanuljak...

Csámpás vagyok! Hogy tanuljak meg rendesen járni?

Figyelt kérdés
Van egy tök jó csizmám (kb 6 cm-es a sarka) és befelé mozog egy kicsit a lábam...állitolag nagyon gáz..mit tehetnék?
2009. febr. 18. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Lúdtalpas vagy?Boka süllyedés?stb...

HA igen akkor vegyél bele valami speciális betétet.

2009. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na ez az nincs ludtalpam...max boka süppedésem:( de a magasarkuba olyan magasarkuba valo betétet raktam
2009. febr. 18. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tükör előtt szoktam a magassarkú cipőimet bejáratni és amikor már jól és elég szépen megyek benne,akkor átültetem a tapasztalatba,vagyis kipróbálom az utcán is.

A helyedben otthon kezdenék el gyakorolni és járni benne.Meglátod idővel ráérzel a dologra,csak sok türelem és kitartás kell hozzá.Próbálgasd,gyakorolj,járj benne szépen,nyugodtan és egyensúlyozz.

Remélem segítettem!Sok sikert!

2009. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az otthoni gyakorlás jó ötlet, én még kiegészíteném azzal, hogy egy egyenes vonal (sáv) mentén próbálj végig menni. Húzd ki magad és tartsd magad egyenesen.
2009. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!