Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vastag lábú de amúgy sovány...

Vastag lábú de amúgy sovány nőből is lehet baletttáncosnő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha az a vastagság izom és alapvetően könnyű vagy, na meg persze tehetséges, akkor igen.
2011. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehetsz, tulajdonképpen bármi... De akkor tényleg nagyon ügyesnek és kitartónak kell lenned, mert ez bizony hátrányból indít téged.
2011. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vastag láb és a soványság kizárják egymást. A balett táncosoknál pedig követelmény az alacsony BMI, minél vékonyabb vagy, annál jobb. Persze ez csak arra az esetre vonatkozik, ha profi táncos akarsz lenni. Hobbi szinten bárki balettozhat. Egyébként nézd meg a híres balerinákat, mind hihetetlenül vékony és légies, és nem mondhatnám, hogy vastag a lábuk. 1dkg felesleg sincs rajtuk.
2011. márc. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátnőm ment felvételizni és ott mindták hogy 56-kg-ig veszik föl az embereket. Meg persze sokmindent néznek. Ott is volt vagy 80 jelentkező és abból csak 16-ot vettek fel.
2011. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
164 cm és 42 kg vagyok, és lábra hízós:( de amúgy szép, formás lábam van, csak vastag.
2011. márc. 5. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz fotót mutatni?mert az adataid alapján nagyon vékony vagy!
2011. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ből akármilyen szép nem lehet balettáncosnő :) csak kislányból. esetleg tiniből. 15-16 fölött már nem érdemes bepróbálkozni már ez is nagyonnagyon késő.
2011. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
már ne haragudj de sztem ilyen aránnyal nem lehetsz túl vastag xD 164 cm és 42 kg??? nem lehet hogy te is inkább az a bebeszélős csaj vagy? Mármint hogy bebeszéled magadnak hogy vastag a lábad, holott nem is...ha képet mutatnál biztosabb választ lehetne írni de így nem nagyon...
2011. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem szeretnék képet mutatni.

de tudjátok, van hogy valaki felsőtestre hízik, valaki lábra, ez a ritkább.

én az utóbbi vagyok. sajnos. mellem sincs. minden a lábamon van. a bordáim pedig már kilátszanak:s a lábam még mindig áhh...

2011. márc. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!