Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan, mivel szőrtelenítsek...

Hogyan, mivel szőrtelenítsek a hónaljamon?

Figyelt kérdés
Ha borotválom akkor látszik,mert a bőröm világos a szőröm meg barna.Nem tom mit csináljak vele és járnék úszni,de elég ciki....Segítsetek légysziiiii!!!!:D
2011. márc. 1. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul borotválod, ha látszik! A legtöbb embernek barna szőre van, és én például tudom úgy borotválni, hogy semmi ne látszódjon.
2011. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fehér bőrű vagyok én is. A szőröm pedig elég sötét. Ha borotválom már másnapra látszik, mondjuk úgy borostás. Én most gyantáztatom. Igaz magamnak nem akarom igy kozmetikus csinálja. Azt mondják azért sokáig is tart. Ha hetente egyszer gyantáztatod biztos jó. Aztán ha látod picit nő vissza epilátorral végig kell menni rajta. Fájdalmas főleg az elején, de biztos hozzá lehet szokni. Én most már inkább ezt csinálom, mert utálom naponta borotválni.
2011. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem merek elmenni kozmetikushoz h megcsináljaxDa lábamat gyantáztatom de azt unokahugom anyja csinálja tehát.....nah mind1 azér kössz:D
2011. márc. 1. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én bőröm nagyon fehér, és a szőröm sötét. Nekem is látszik kicsit a borotvával. Én epilálok. Magas fájdalomküszöb kell hozzá, de kibírható :)
2011. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!