Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik tetoválást csináltassam...

Melyik tetoválást csináltassam meg?

Figyelt kérdés

Mind a kettő nagyon tetszik! :D


[link]


vagy


2011. febr. 28. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem csináltatnék tetkót!

De az első szebb,de szerintem sem kékben!

Te milyen színben gondoltad?

2011. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy én is le leszek pontozva,mert azok mellé állok akik szerint tucat tetkó..

Csak az ismerőseim környezetében 4 lánynak van pontosan olyan tetkója mint a pillangós..(első kép)

A virágosat is láttam már hol pirosban,hol kékben,hol csak feketében..Bizony mindkettő tucat..Nem árt ezt is nézni...

Azt írod három jel kell mert három emberre akarsz emlékezni..Akkor miért nem találsz ki valamit ami tényleg a három emberre emlékezne? 3 virág??? vagy lepke?? Hiszen a lepkéknek és a különböző virágoknak is van külön jelentésük...

2011. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nem,nem divatból!Az a lényeg hogy 3virág,vagy 3lepke legyen!Mert 3 szeretett emberre szeretnék emlékezni!Ennyi a lényeg!"


Én a helyedben magam rajzolnék valami szépet, amit meg tudsz mutatni egy tetoválónak, aki tud rajta javítgatni is, ha nem vagy teljesen elégedett az alkotásoddal. Egész életedben rajtad lesz, amit magadra varratsz, ezért nagyon fontos, hogy alaposan átgondold, mit is szeretnél magadon tudni. Ha számodra fontos emberekre emlékeztetne téged a rajz, akkor semmiképpen se olyan mintát válassz, amit minden második szembejövő lányon látni.:)

2011. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!