Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik oldalra csináltassam a...

Melyik oldalra csináltassam a tetoválást?

Figyelt kérdés

Azért nemtudom eldönteni, mert már van pár "dísz" rajtam

én igazából mindent bal oldalamra rakattam, és a következő tetkót és oda szeretném,de azt mondták túl zsúfolt lesz.


szóval bal oldalt: fülbe 7 fülbevaló(karika-meg más)

orrba karika

mell fölött (ott a szegycsontnál) 5x5 cm -es tetoválás.

és a hajam fel volt bal oldalt nyírva, igaz már növesztem vissza, de azért igencsak látszik még.

és a mostani tetkó olyan 3X3as kis motívum lesz, és fülem alá szeretném, a nyakamra.


jobb oldalt nincs kb semmi fura, egy fülbevaló.


jobb lenne tényleg jobb oldalra? és ne mondjátok azt h ahogy nekem tetszik,mert nemtudom egyenlőre elképzelni hogy mutatna..:\


2011. jún. 10. 22:47
 1/5 anonim válasza:
Szerintem simán mehet a jobb oldalra, nem lesz olyan zsúfolt, hogy minden egy helyen van. Így ahogy elképzeltem, kb átlósan lesz a mell fölötti tetoválásoddal. De tehetsz úgy mint lady gaga, akinek szintén egyik oldala fullos, másikon semmi nincs, azért hogy legalább az egyik fele legyen normális:D
2011. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi. de nem nagyon lédi gagára akarok hasonlítani -.-" :D:D

egyébként nem értem ezt az átlós dolgot:S lehet hogy én fogalmaztam meg hülyén, de az 1.tetkóm is a jobb oldalamon van, és ez is ott lenne. szóval nem átlósan lenne, hanem végülis fölötte. érted?

2011. jún. 11. 13:25
 3/5 anonim válasza:
Ja már értem. Akkor összegezve: bal oldal: fülbevalók,orrkarika,hajad akkor rövidebb ezek szerint. jobb oldal: egy fülbevaló, meg az a tetoválás is ink jobb oldalt van akkor. Végülis így lehet a bal oldalon is. Mégis csak ne egy oldalon legyenek a tetoválások. Ha a hajad még a bal oldalon rövidebb is marad, szexin kivillanhat a füled mögötti/alatti tetkó:P
2011. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na ba.szki komolyan hülye vagyok:D nem jobb oldalt van a tetkó hanem bal.nemtudom mit tudok ilyen hülyeségen problémázni -.- bocsi:D

szal bal oldalt: rövidebb ha, orrkarika, fülbevalók. és itt van a tetkó is, mell fölött. és most ide akarom a 2.tetkómat is fül alá.

a hajam jobb oldalra van fésülve, lehet hogy ez miatt akarom ennyire ide a 2. tetkómat is. igen én is úgy vagyok vele, hogy itt jobban is látszódna mert ugye rövidebb a hajam.

nagyon megtudom bonyolítani a dolgokat,tudom:D naszóval de pl. a párom is azt mondja hogy a 2. tetkót csináltassam jobb oldalra, mert bal oldalt sok minden van, és jobb oldalt meg egy sima fülbevaló.szóval még mindig nemtudom , és hét közepén megyek csináltatni.:\

2011. jún. 11. 14:34
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is a jobb oldalon nézne ki a legjobban.
2011. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!