Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak túlnyomó része...

A férfiak túlnyomó része miért nem szereti a nőkön a balerinacipőt (topánkát)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem és nem értem miért nem szeretik a férfiak és miért mondja 1-2 ember hogy "már igazán ellehetne felejteni a balerinacipőt". szerintem divatos és tényleg olyan cipő amit sok mindenhez fellehet venni, meg ha nem akarunk papucsba menni valahova, mert nagyon koszos lesz a lábunk, egy nyári szetthez is jó. sportcipőben meg hogy néznénk ki? magassarkú cipőt meg nehiszem hogy minden egyes nő/lány felvenne csak úgy.
2010. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért hordok balerinát, mert az 180 centimhez nem vagyok hajlandó felvenni olyan cipőt, ami egy centivel is magasabbnak mutat. szerintem ezzel mindent elmondtam. ha valakinek nem tetszik, nem érdekel.

szerintem meg amúgy sokkal szánalmasabb, amikor valaki nem képes magas sarkúban normálisan járni, botladozik és úgy jár benne mint egy mozgássérült (elnézést).

2010. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert rondák. kb 1et láttam ami valahogy kinézett,és azt is vagy 5éve.
2014. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jó. Akkor így most megkérdezem a balerina cipőt fikázókat: aki nagyon magas, nem bír szépen járni magas sarkúban, az mit csináljon szerintetek? Egy magassarkú csak akkor szép, ha tényleg magas a sarka (7 cm felett), a törpesarkú cipők ocsmányak szerintem. Vegyük azt, hogy egy ilyen nő el akar menni színházba. Mégis mit vegyen fel? Converse-t? Sportcipőt? Magas sarkút nem vehet fel, mert 190 cm-rel már elég durva lenne. Milyen cipő marad? Marad a nagymamás gyógycipő meg a balerina-fazon. Most komolyan kérdezem a fikázóktól, hogy ilyen esetben mi a megoldás.
2014. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!