Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak túlnyomó része...

A férfiak túlnyomó része miért nem szereti a nőkön a balerinacipőt (topánkát)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Férfiak nevében nem nyilatkozhatok, de az én barátaim is csak jót nevetnek az ilyeneken azt látom. Én meg nő vagyok, és szerintem rettenetesen néz ki mindenkin, talán ezért nem szeretik?!:)
2009. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nő léttemre én is förtelmesnek találom a balerinát! Kislányoknak mg elmegy, de egy fenőtt nőn...
2009. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Kislányokon még elmegy, de egy felnőtt nőn...

(bocsi, rossz a billentyűzetem)

2009. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert nevetséges :).
2009. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Megpróbáltam egy kicsit férfi aggyal gondolkodni :)

Szerintem azért, mert egy magassarkú cipőhöz képest egy balerina cipőben megváltozik a lábforma, gyakorlatilag az alak összképe és a nő járása is. Máshogyan ring a csípő :)

Alegtöbb férfi a nőies (meghódításért kiáltó) Nőket szereti, és talán úgy látják, kislányos (lapos) cipőben ez nem érvényesül.

Persze ez általánosság, meg az én véleményem. :)

2009. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem a balerincipőt fikázókat.

ízléses, nem csiricsáré balettcipő nagyon is jól néz ki, persze nem 90 kilós, 44-es lábú, tagbaszakadt medvealkatú nőn, az tény.

de egy csinos, jó alakú, szép lábú, fiatal nő már miért ne hordhatna ilyet?

2009. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Én nő vok, és sztem se rossz, legalábbis rajtam tuti nem, és aki olyan alkat mint én sztem azon jol áll.

Tehát a h előttem is írták nem a bálnákra kell most gondolni, hanem egy izmosabb, csinosabb alkat, annak sok midnen jol áll, beleértve a topánkát is:)

2009. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem ezt mondta rá: "pinocchiocipő" és röhögött... Nekem azért tetszik, ha nem ciklámen, nem lakkos, nincs rajta hatalmas masni, vagy egyéb rusnyaság:D
2009. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicces hogy lepontozzátok azikat, akiknek tetszik ez a cipő.

Tavasszal miben járjunk ami kényelmes is? Magassarkúba? Esetleg sportcipőbe amibe befülled a lábunk???

2009. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én imádom:)

nem értem mi a baj vele:S

2010. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!