Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tanuló műkörmösnek mennyit...

Tanuló műkörmösnek mennyit fizetnél?

Figyelt kérdés

Nemsoká kezdem a sulit, és arra gondoltam, hogy az itthoni gyakorlásért kérnék minimális anyagköltséget (mert az anyagok fogynak, és valamiből csak kell újravásárolni). A lényeg, hogy kérdeztem egy végzett körmös ismerőst, és azt mondta, hogy tanulóként ő kétezret kért. Én ezt nagyon soknak gondolom, még úgy is, hogy 3 éve csinálom magamnak a körmöm, és körmösök is kérdezték, hogy kihez járok, mert nagyon jól dolgozik.

Szerintetek mennyi az ideális, amit kifizetnétek, és nem gondoltok irreálisan kevésnek sem?(persze attól nem kérnék pénzt, aki oktatásra jön velem modellnek)

Körmösök, ti mennyit kértetek?


2011. febr. 24. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
anyagköltséget. többet nem, kb egy ezresből kijön, nem?
2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem számold ki, hogy egy cuccos hány alkalomra elég. tegyük fel 10 alkalomra elég, és mondjuk 5000ft a zselé (fogalmam sincs amúgy) akkor 500ftot. ha valaki kér valami extrát, csillámpor, vagy festés, arra is számolj fel valamennyit. de szerintem max olyan ezer forint.
2011. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én kb. 1000-1200 Ft-ot fizetnék. Ennek az árnak már nagyon örülnék, mert én 6 ezret hagyok általában a körmösnél (pedig sima franciát csináltatok). Igaz, precízen megcsinálja, de akkor is sok..


Amúgy merre laksz?

2011. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok, én is ilyen kategóriában gondolkodok (max 1000 Ft) nem hiszem, hogy tanulóként anyagköltségnél többet elkérhetnék. Legalábbis nem tartanám etikusnak.

Egyébként Gödön lakok.

2011. febr. 24. 23:30
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem is sok a 2000 Ft. 1000-1200 bőven elég anyagköltségre. amúgy én is gödi vagyok. szólj ha gyakorolni szeretnél szívesen bevállalom, sőt szerintem a nővérem is :)
2011. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is kérhetsz többet, mint a legszűkebb anyagköltség, lényegében azért eleinte valljuk be ők tesznek neked szívességet. :D

Fodrászokat pl ki is rakják több helyen, ha tanulóként pénzt fogadnak el, akár még anyagköltségre is.

2011. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem is akartam ebből hasznot húzni, de mivel az anyagokat meg kell venni valamiből, ha elfogynak...
2011. febr. 26. 16:57
 8/12 A kérdező kommentje:
09:03 Írj privit a telefonszámoddal, és majd szólok, ha aktuális.
2011. febr. 27. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:
2500 ft.:D
2011. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
csak óvatosan....én nem bántani akarlak meg mindenkinek maga dolga de én szűk baráti körben családtagokkal gyakorolnék, Én hagytam a barátnőmnek (!!),hogy gyakoroljon rajtam és olyan szinten elreszelte a körmeimet a 2. építés után hogy véraláfutásosak lettek, és 2 hónapig ami nőtt letörött belőle..fél után most kezd el megerősödni a körmöm...
2011. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!