Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor múlik el a pattanásos...

Mikor múlik el a pattanásos korszak?

Figyelt kérdés
MOst 15 éves vagyok, eddig nem volt gondom ezzel, de mostanában rengeteg mitesszer és pattanás van az arcomon. Meddig tart ez a korszak kb.?
2011. febr. 14. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, és 14 évesen jött elő, van aki nem hajlamos rá, és van aki az.. hiába... évek alatt rá kell jönni mi kedvez a bőrödnek, most se tudom. Irass gyógyszert
2011. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ember függő van aki 30 éves korára is pattanásra hajlamos.

Keress magadnak valami jo terméket amivel karbantarthatod a dolgot vagy figyeld meg h milyen ételek után jön ki.

2011. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez nem korszak, hanem hajlam kérdése. Nyilván kamasz korban több van, de van akinek felnőtt korában is akad pattanása. Kinek több, kinek kevesebb, a szerencsésebbeknek egyáltalán nincs.

És ez a faggyúmirigy túltermelődéshez köthető, nem pedig korhoz/korszakhoz.


22L

2011. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig alig vált be valami de most mintha a sószappan hatásos lenne. szerintem próbáld ki semmit nem veszthetsz :)
2011. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én eléggé hajlamos vagyok rá. Nekem is úgy 13-14 évesen kezdődhetett. Most 17 vok és ugyanúgy van,de már sokkal kevesebb,meg kevésbé vannak begyulladva.Próbáld ki h szedsz fogamzásgátlót,lehet h hatni fog,de ha fiatalnak érzed magad,akk inkább ne.
2011. febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jézusom 15 évesen nehogy elkezdj fog.gátlót szedni!!!:S:S

amúgy én 22 vagyok, szedek fogamzásgátlót, mégis vannak pattanásaim!

2011. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem is 15 éves korom óta vannak. akkor lemosó meg ilyenek voltak de nekem pattanásaim voltak nem mitesszerek. aztán mentem párszor kozmetikushoz ami nekem nem vált be csúnya volt az arcom attól, majd érettebb fejjel megint elkezdtem lemosót meg társait használni és most 20 éves fejjel azt veszem észre h havonta 1-2 jön ki. mitesszer meg nagyon kevés az orromon. oda kell figyelni mit eszel, mennyit iszol és persze tisztítani kell az arcot :)

L*-*

2011. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se szedjél csak erre fogamzésgátlot,hacsak nem kell amugy is,de nem feltétlen mulik el töle max talán kevesebb lesz.
2011. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, még mindig vannak? :D
2016. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az arcomon már csak néha-néha de most meg nagyon sok van a vállamon és a hátamon.. :/ voltam bőrgyógyásznál,felírt krémet meg gyógyszert de sokat nem használt
2016. szept. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!