Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pattanásos arc hátrány ha...

A pattanásos arc hátrány ha párkapcsolatot szeretnék? Nincs sok, de azért nem is tiszta az arcom sajnos.

Figyelt kérdés
Már 100 féle dolgot kipróbáltam, krémektől kezdve a természetes anyagokból készült házi cuccokig. De semmi sem segít... És akkor szoktak kijönni, amikor meg kell hogy jöjjön. Amikor elmúlik, szépen kezd kitisztulni az arcomm, de mire begyógyul rendesen és eltűnnek a nyomok, utána megint eljönnek a pirosbetűs napok, ujra pattis vagyok, ez iszonyúan önbizalomromboló... Ugy gondolom, hogy a hormonok felelősek a dologért, de velük nem tudok mit kezdeni. És igy ugy látom, a fiukat sem izgatom, mert emigy nem vagyok csúnya csak ezek a pattik rémesek és taszítóak. És már 23 vagyok, már rég el kellett volna múlnia annak az időszaknak.
2011. aug. 16. 01:04
 1/5 Tetszik a ***** válasza:
Igazából ez attól függ mennyire. Ha nekem egy lány tetszik pattanás nélkül is, akkor fene a pattanásba, nekem kell a csaj, pattanás ide vagy oda. :3 Mondjuk mindenholragyáscsajt nem szednék fel.
2011. aug. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Statisztikák szerint 1 férfira 4 nő jut a Földön...
2011. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló lehet, hogy majd segít rajta, bár nem ez volt a kérdés.

Hát, előnynek biztos nem előny. De vannak pattanásos fiúk is.

2011. aug. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is fiatal koromban hasonló dologban szenvedtem sajnos, ugyanígy kipróbáltam mindent az ég adta világon... de ezek a kozmetikai cuccok csak lehúzások állítom még csinálják is.


Nekem ami bevált anno : kén szappan, mindenféleképpen próbáld ki, olcsó is meg szép matt lesz tőle a bőröd nem csillog.


Ami meg mindenféleképpen segíthet az a Zynerit, írasd fel mert receptre kapható csak.

2011. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha nincs sok akkor nem gáz :D

bár még inkább a fejeden legyenek

nekem a seggemen voltak régen

persze az nem látszott

mert eltakarta a szőr Xd

2011. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!