Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a lányok, akiknek nem igazán van mellük nem kellenek senkinek? = (

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdés kicsit fura. De olyan elszomorító, állandóan azt tapasztalom,hogy lehet egy lány nagyon-nagyon kedves,mosolygós, aranyos,vidám, lehet szép arca, de ha nagyon kicsi, vagy egyáltalán nincs melle, akkor nem kell senkinek, és nem veszik komolyan.Ha meglátják, rögtön azt veszik észre, hogy milyen lapos, még nem is ismerik, de már ott van az előítélet. =( Már úgy néznek rá, hogy "úristen, ennek valami baja van"...meg hogy: "nézd már hogy néz ki..." Sosem lesz egyenlő a többi lánnyal. Tehet bármit, de a legtöbb srác csak lenézi vagy egyszerűen észre se veszi. Velem is ez van. Csak kevés, de van néhány olyan lány, akinek szinte nincs is melle. Bezzeg més nőknek meg hatalmas, természetes mellei vannak.Olyan igazságtalan...Miért? Egy átlagos lány/nő nagyon nagyon kihasználja a nőies testét, és folyton előnyt kovácsol belőle. DE mit tud csinálni az a lány akinek nincs melle, de szeretné ha neki is lenne helye egy közösségben?
2011. febr. 10. 18:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, a mell csak egy plusz, ha van szép és nagy nem létfontosságú tényező ... szal az olyan mint egy plusz pont ha nincs nem dől össze a vilag :) egyébként szépnek tartod magad? a melleden kivül van vmi más amivel nem vagy megelégedve magadon?
2011. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Figyelj én is ilyen helyzetben vagyok..Sőt mondhatom azt, hogy nincs bennem semmi vonzó se túl vékony vagyok mellem sincs szinte semmit, átlagos az arcom is. alacsony vagyok.

Így aztán a mai világban jóhogy nem vesz észre senki sem De már kezdek beletőrödni,hogy egyedül maradok. Sőt inkább maradok egyedül, legalább nem kell azon aggódnom,hogy mikor csal meg egy melles lánnyal.

És azt sem hiszem el, hogy a pasik azt mondják, hogy nekik tetszik a kis mell...Nem tetszik nekik, csak elfogadják.

2011. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!