Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a lányok, akiknek nem igazán van mellük nem kellenek senkinek? = (

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdés kicsit fura. De olyan elszomorító, állandóan azt tapasztalom,hogy lehet egy lány nagyon-nagyon kedves,mosolygós, aranyos,vidám, lehet szép arca, de ha nagyon kicsi, vagy egyáltalán nincs melle, akkor nem kell senkinek, és nem veszik komolyan.Ha meglátják, rögtön azt veszik észre, hogy milyen lapos, még nem is ismerik, de már ott van az előítélet. =( Már úgy néznek rá, hogy "úristen, ennek valami baja van"...meg hogy: "nézd már hogy néz ki..." Sosem lesz egyenlő a többi lánnyal. Tehet bármit, de a legtöbb srác csak lenézi vagy egyszerűen észre se veszi. Velem is ez van. Csak kevés, de van néhány olyan lány, akinek szinte nincs is melle. Bezzeg més nőknek meg hatalmas, természetes mellei vannak.Olyan igazságtalan...Miért? Egy átlagos lány/nő nagyon nagyon kihasználja a nőies testét, és folyton előnyt kovácsol belőle. DE mit tud csinálni az a lány akinek nincs melle, de szeretné ha neki is lenne helye egy közösségben?
2011. febr. 10. 18:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mindaddig én is azt hittem amíg meg nem ismertem a párom.

És igen a mostani srácok a nagymellű pi.csákra buknak.

Nekem is alig van, de már nem érdekel, annyi hogy ha elmegyek valahová, akkor melltartót veszek minden alá, kivéve itthon.


ne aggódj, egyáltalán nem a melled miatt fognak szeretni


21/L

2011. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mellem van.. Hidd el nem annyira jó,mint ahogy a kis mellűek gondolják.. Engem emiatt piszkálnak a fiúk állandóan.. Van mikor beszélgetek egy férfival aztán azt veszem észre,hogy a mellemmel beszélget,pedig nem hordok kivágott felsőt..sőt inkább porbálom eltakarni.. de hiába.. Többen is megjegyezték,hogy mekkora mellem van meg stb..
2011. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez nem így van... Nálam pl nem a mell az első. Ha sportos vagy, gyönyörű arcod van, akkor nem számít a mell.
2011. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nekem nagy mellem van es megse kellenek senkinek 1 ejszakanal tobbre.. majd lesz vki akinek ugy tetszunk ahogy vagxunk csak varni kell
2011. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Szerintem valaki nem azért van párkapcsolatban valakivel, mert jó a melle, seg*ge vagy bármilye. Főleg, ha nem 2 hétről beszélünk, hanem rendes párkapcsolatról meg szerelemről. Senki nem ez alapján keres párt - persze, a csajozás, pasizás más, ott a test a lényeg. De gondolom, te nem ilyen kapcsolatra vágysz.
2011. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
kisugárzás kérdése az egész. rengeteg gyönyörű, kis mellű sztár van (PL. Eva Longoria). ha elégedett vagy magaddal, mindenki vonzónak fog találni. van egy ismerősöm aki modell, nem egy kebelcsoda, de gyönyörű. próbáld meg elfogadni magad, menni fog, hidd el!=)
2011. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

a mell a nőiesség szimbóluma ez tény.és ugye a hímekbe bele van kódolva a fajfenntartás ösztöne:kisebb mell kevés tejci,nagyobb mell sok tejci az utódnak,aki ezért nagyobb eséllyel lesz egészséges.ezért választják többen a nagyobb mellet.

De egyébként nem csak ez számít,nekem ha tetszik a nő arca,megfog a kisugárzása,akkor nem a mellméretén fogok problémázni.szeresd és fogadd el magad.gyúrj s..ggre,meg lábra.nekem amugy meg kicsi a f..szom,és én se tudok rajta változtatni:-)

2011. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ááá én is pont ezt hittem olyan 14 éves korom táján volt egy ilyen korszakom :D és kész voltam azthittem soha snkinek nem fogok tetszeni baba mellel :D nem éreztem magam nönek se... de ááá hidd el semmit az ég kb*szott vilagon nem szamit am meg nem 20 v 25 éves nő vagyok, aki mar valszeg tul van az ilyeneken, és már férje van meg gyereke hanem 16 éves lany vagyok nekem sincs mellem :) de ha mellette arányos alakod van szép labad vékony vagy és szép az arcod / hajad akk semmit nem szamit hidd el ha otromba ronda vagy és kicsi nah az már gázabb. de akkor se azért nem tetszenél vkinekk mert kicsi a melled, hanem mert csunya vagy :/ nincs olyan fiu aki ha meglat és kicsi a melled még ha nagyot is szereti akkorse tetszel neki mert neked kicst van.. ha van ilyen az tuti szar pasi bolond és szánalmas. meg persze egy kis szivacsos melltarto csodakat tesz :DD am hány éves vagy?
2011. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
jah és előző vagyok, pl ha jo a segged az előny a pasik a jo segget is legalabb annyira birjak mint a nagy mellet
2011. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Amúgy 18 leszek, és hát elég rossz, hogy nincs mellem. =( Valaki említette Eva Longoriár, de az ő mellei az enyémhez képest nagyan nagyok. Az ostálytársaim sokszor kinevettek a hátam mögött. Szóval hát kicsit szomorú vagyok.
2011. febr. 13. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!