Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a lányok, akiknek nem igazán van mellük nem kellenek senkinek? = (

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdés kicsit fura. De olyan elszomorító, állandóan azt tapasztalom,hogy lehet egy lány nagyon-nagyon kedves,mosolygós, aranyos,vidám, lehet szép arca, de ha nagyon kicsi, vagy egyáltalán nincs melle, akkor nem kell senkinek, és nem veszik komolyan.Ha meglátják, rögtön azt veszik észre, hogy milyen lapos, még nem is ismerik, de már ott van az előítélet. =( Már úgy néznek rá, hogy "úristen, ennek valami baja van"...meg hogy: "nézd már hogy néz ki..." Sosem lesz egyenlő a többi lánnyal. Tehet bármit, de a legtöbb srác csak lenézi vagy egyszerűen észre se veszi. Velem is ez van. Csak kevés, de van néhány olyan lány, akinek szinte nincs is melle. Bezzeg més nőknek meg hatalmas, természetes mellei vannak.Olyan igazságtalan...Miért? Egy átlagos lány/nő nagyon nagyon kihasználja a nőies testét, és folyton előnyt kovácsol belőle. DE mit tud csinálni az a lány akinek nincs melle, de szeretné ha neki is lenne helye egy közösségben?
2011. febr. 10. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

óóó butus vagy. nagyon sok fiú a kis mellet szereti. ha jó lábaid vannak, azt kell kiemelni. hordj olyan felsőket amit mell alatt összelehet kötni, és kicsit buggyosodik a mellrészen, az optikailag nagyítja. emeld ki a vékony derekad, ha az, és a szemeid.

vannak olyan mellények pl, amik a mell alá érnek, és úgy kell begombolni, az is nagyítja a mellet. próbálkozz ilyen ruhákkal, és tényleg emelj ki mást magadon, hidd el nagyon nagyon sok fiú van, aki a kis mellekért van oda.

2011. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valamit nagyon rosszul látsz, nem a nagy melltől lesz valaki vonzó.
2011. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugye manapság sok olyan ember van aki külső alapján ítélkezik valakiröl meglátja hogy valami nem stimmel egyből az van a fejébe h semmi se jó az illetőben. Manapság kevés az olyan ember akinél nem csak a külső számít. Lehet hogy most nem, de később talán sőt biztos hogy változni fog ez a dolog ne légy elkeseredve, sosincs késő
2011. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

tényleg rosszul látod :)


Nem a melltől lesz valaki valami. Amúgy is, ma már nagyon sok nőnek nem az igazi melle van hanem csak szilikon, esetleg push up.Akinek meg nagy melle van annak meg nagy korába lógni fog...

Te is szánd rá magad a plasztikai műtétre ha nagyon zavar.Egyébként hidd el ha van egy szép arcod és kisugárzásod akkor nyert ügyed van :) télen meg nincs is mit mutogatni... Nyáron meg sokkal szebb egy olyan lány aki természetesen szép nem műcicikkel,vagy plasztikokkal :) Nekem sincs nagy mellem,de kicsi se, pont jó, de nem a mellemtől szeret a barátom se, hanem azért aki vagyok! :)

Hidd el, legyen önbizalmad, menj "büszkén" az utcán, egyenesedj ki és mosolyogj...ez mindennél fontosabb! ha meg nagyon zavar push up az utcára...

2011. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt, akinek egyáltalán nincs melle (komolyan!) és mégis van barátja.
2011. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Én örülnék ha pl kisebb lenne, és találnék fiatalos melltartót is magamra olcsón. Persze a másik véglet az tényleg rossz amikor teljesen lapos valaki. De szerintem ez nem mérvadó. Van aki a nagyra, van aki a kicsire, van aki a köztesre bukik. Szerintem a lényeg hogy fogadd el, hogy ilyen és kész. Az meg baromság, hogy egy lány/nő a mellei miatt van helye a közösségben.
2011. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:26 vagyok

én meg 158cm vagyok,de mégis sokan megnéznek... igaz én szerintem is szebb egy magasabb lány,de hát ezvvan :) Elkell fogadni.

2011. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
egy nő szerintem sosem fogja elfogadni magát teljesen, vagyis mindig lenne mit találni (magasság, súly, méret, szemszín, hajszín, orrforma..sorolhatnám) Nem lehet mit tenni.csak hogy elfogadjuk ezt ami van. Aki megteheti és szeretné az változtasson rajta pl plasztika.
2011. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis jól látod. Nekem is nagyon kicsi és ezért nem is veszem le a felsőm pasik előtt. Most az egyik elérte, hogy levegyem persze ő azt mondta, hogy neki tetszik, de egyértelmű, hogy nem hiszem el. Az ilyen lányok mint én mindig hátrányban lesznek. 24/L
2011. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Nálunk az egyik lány épp ezért tömi ki a melltartóját mert neki kicsi és már a fiuk is észrevették és meg is jegyezték XD szóval nem érdemes kitömni (ha kiszeretnéd) :D
2011. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!