Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megengednétek a lányotoknak?

Megengednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés
A 13 éves lányom, decemberben karácsonyi ajándéknak szeretne egy orr piercinget.Februárban tölti még a 13-at.Azaz ha decemberben megengedem neki akkor már mondhatjuk hogy 14 éves lesz.Megengedjem neki?
2011. febr. 1. 11:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
milyen begyöpösödött szülők te jó ég.. én is 14 évesen csináltattam orromba piercinget és azóta is ottvan.. nemkell ennyire visszafogni a gyereket.. ha akar úgyis csináltat.. inkább lázadjon? nemhiszem .. énse lettem ribanc,műkörmös,póthajas csak mert 14 évesen orr pc-m lett .. ennyi.. 18/L
2011. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én megengedném.Ez nem olyan mint egy tetoválás(bár nekem az is van 15éve skoromtól),mert ha megunja egyszeűen csak kiveszi és a helyét alig lehet észrevenni.Ha valami pici csillogó kövecskét rak be azt meg alig lehet észrevenni.

Ha nem hagyod majd megcsinálja az engedélyed nélkül és ez csak további konfliktusokat szül majd.

21l

2011. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm azt mondta ilyet szeretne majd beletenni:


[link]

2011. febr. 1. 17:28
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek,semmi megbotránkoztató nincs benne;)
2011. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
majd leírod, hogy hogyan döntöttél?
2011. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ez annyira szép.:)

én simán megengedném,de azért annak nem örülnék,hogyha suliban is hordaná,mert ugye ezt ki lehet venni.

engem is érdekel,hogy döntöttél.

19/L

2011. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

sokkal inkább pc mint tetkó.

nekem is van, és ha a gyerekem majd szeretne, megengedem neki.

ha megunja kiveszi, beforr a lyuk és kész.

ameddig csak 1 van, addig nem olyan botrányos.

2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hát még nem nagyon döntöttem, de szerintem meg fogom neki engedni , mert ha nem tetszik neki vagy nagyon fog fájni, kiveszi max beforr a lyuk.Köszönöm a válaszokat...

Igen és még meg is fogom nézni hogy zárja majd a 7-dik évvégét hisz ez kell a tovább tanuláshoz.Ha jó lesz a bizije mindenképp megengedem

2011. febr. 1. 21:55
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedte anyu. Azt mondta, majd ha 18 elmúltam. Most 21 vagyok, és már nem is akarok piercinget :]
2011. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

mondjuk a 15. születésnapjára, mint az egyik ajándék, megengedném, de előtte nem.

16L

2011. febr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!