Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tesztek beszakadt körmök...

Mit tesztek beszakadt körmök ellen?

Figyelt kérdés
Mivel kenitek?Valamilyen vitamin amit szedtek.vagy hasonló dolgok
2009. febr. 6. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem arra gondolok h elmész és felrakatsz műkörmöt.
2009. febr. 6. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Az édesanyám manikűrös-pedikűrösként dolgozik, az ő tanácsára már több mint öt éve nem vágom, hanem reszelem (üvegreszelővel) a körmeimet.Azt mondta, ettől megerősödik a köröm. Megfogadtam a tanácsát, és nagyon ritkán törik, szerintem próbáld ki!
2009. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én rakattam műkörmöt, mert nagyon elegem lett belőle. Pedig csak reszeltem. Volt már régebben is műkörmöm, nekem így jobb. Nincs vele gondom, bajom.
2009. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én se vágom már jóideje,én is hallottam ezt a dolgot.DE milyen az az üvegrezselő?
2009. febr. 6. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Énis reszelővel reszelem a körmöm és azóta nem törik,és valóban megerösödött!
2009. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, első vagyok!

Kezdd azzal, hogy elmész manikűröshöz. Csak egy egyszerű manikűrt kérj, így szépen formára reszeli a körmeidet, amit utána tudsz reszelni otthon. Anyám pl már csak üvegreszelővel dolgozik, ha szerencséd van, a Te manikűrösöd is azzal fog, és ált. náluk venni is lehet. Kb egy ezres. Leejteni nem érdemes, mert eltörik, én amúgy fodrászkellékboltban tudtam venni, mikor elkavartam amit anyámtól kaptam.

2009. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. febr. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!