Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek milyen...

Szerintetek ezek milyen benyomást keltenek? Mit változtassak? (fontos)

Figyelt kérdés

Csak külsőségek szempontjából.

Szőke,hosszú,egyenes haj,kék szem.168 cm magasság,normál testsúly,erős csontozat.Rövidre vágott sötét pink vagy bordó körmök.Egyik fülben kettő fülbevaló.Színezett hidratáló,szempillaspirál és labello használata.Nőies,divatos ruhák viselése.Acél,köves óra.Sokszor nyaklánc viselése,divatos medálokkal.Bennetek ezek milyen benyomást keltenek?

Azért kérdezem,mer szeretnék tetszeni a kiszemeltemnek. :P

Esetleg még mivel tehetném szebbé,ápoltabbá a külsőm?16/L


2011. jan. 22. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Sötét körmök mellőzése, a többi oké. :)

Az, hogy belül mi van, az már egy másik dolog.?!

2011. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

Szerinted miért mellőzzem a sötét körmöket?

Az szerencsére rendben van,csak a külsőmet nem tartottam jónak.Egyébként a pasi olyan,hogy csak a külső érdekli :P

2011. jan. 22. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tetted fel tegnap már ezt a kérdést?:)


egyébként szerintem egy átlag tini lehetsz, aki kicsit visszafogottabban öltözködik. Alapvetően igényes és nőies :)


De a kisugárzásod többet fog érni, mint a legtöbb cucc rajtad, ha a pasi szempontjából nézzük...illetve eleinte megnézni,de kell egy kis vonzerő és megnyerő viselkedés.

Sok sikert :)

2011. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a sötét körmök szerintem teljesen jók, jobb mint a neonszínek, a bordó kifejezetten elegns, nőies ;) ne hanyagold! és az arcod milyen? mert amiket leírtál mind okés, de az arc rengeteget számít
2011. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)

tudom,hogy az arc nagyon sokat számít,de leírni azt nem igazán lehet,de azért:hosszúkás,normál méretű szemek,nem pisze,de viszonylag formás orr,alacsony homlok,elég vastag száj,normál bőrszín egy-két heggel :P

2011. jan. 22. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem az átlagnál azért igényesebben és nőiesebben öltözködhetsz az elmondottak alapján.ha fontosak a srácnak a külsőségek, esetleg megpróbálhatnád picit alul/fölül egy diszkrét de szép vonallal kihúzni a szemed.de ha nem szeretsz sminkelni vagy nincs kedved, szerintem így is rendben lehetsz
2011. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!