Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy "malac orrom" van....

Nagy "malac orrom" van. Tényleg mindenki ezt nézi rajtam? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Nagyon széles az orrom! Emellett még nagy is, de inkább a szélessége, ami zavar. És, hogy konkrétan belátni az orrlyukaimba, ha csak nem nézek lefelé... :( :D

Ezt leszámítva szép arcom van, szemeim is elfogadhatóak, a szám is szép telt.

Megműttetni már nem akarom, mert félek. Inkább elfogadnám, de nehezen megy...

Sminkkel tudok korrigálni, mert sminkesnek készülök... persze azért szívesen várom az ötleteket, hátha hallok még újat.


A kérdésem igazából az, hogy tényleg ezt nézi rajtam mindenki, vagy másnak fel sem tűnik, ha csak nem mondom?

Másnak is van ilyen konnektor orra? ;D őt zavarja? Pasik mit szólnak hozzá?

Nekem nagyon nem tetszik az ilyen orr, főleg magamon nem. Máson persze nem zavar :)


Ha a szemeimet hangsúlyozom erősen sminkelésnél, akkor az jó? Mármint, addig se az orromat veszik észre, gondolom...


Milyen hajat vágassak ehhez? Szerintetek milyen színű legyen?

Milyen sapka állna jól?


Nem tudok mit kezdeni az idióta orrommal... :(


2009. jan. 29. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Ne haragudj, de ezt a problemat szerintem se sminkkel, se jo hajjal, se jo hajtipussal, szep szajjal, szoval semmivel nem tudod eltuntetni, vagy hatterbe helyezni.

Ki mondta neked azt, hogy ilyen konnektor orrod van? Mindenki szekal vele?

En tuti megmuttetnem, jarj utana egy jo plasztikai sebesznel!!!

2009. jan. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Jesszus!Eszedbe se jusson megmuttetni magad! Ilyen hulyeséget!!!!

Jól gondolod sminkkel és hajjal tudsz korrigálni rajta! Emeld ki a szemed, a hajad pedig ne lógjon folyton az arcodba, mert igen, így az optikailag nagyobbítja.

Amúgy ha ez valakit annyira zavar, akkor ne nézzen rád!!!

2009. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:
81%

Ha önértékelési zavarral küzködsz és szégyenled valamelyik testrészed, akkor azt is sugárzod ki magadból és biztos lehetsz benne,hogy ha alapból észre sem vennék az emberek, de a rossz kisugárzásod miatt(gondolom ilyenkor úgy is viselkedsz)felhívod rá a figyelmet.


Megoldás: legyen önbizalmad,vállald fel magad úgy ahogy vagy---így egy egészséges kisugárzásod lesz, így a személyiségedre(beszéd,humor,szellemesség,értelem..stb) figyelnek majd, nem pedig az orrodra.

2009. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ciao! Régebben nekem is voltak orrproblémáim, de már régesrég elmúltak. Nekem a Tieddel ellentétes a gondom: az én orrom túl hosszú, vékony és hegyes.


Volt olyan, hogy beszólt miatta, ami régebben (tinédzseréveimben) eléggé zavart. Eleinte nem tudtam, mit kezdjek ezekkel, de aztán egyszer annyira felháborodtam az emberi bunkóságon, hogy azt mondtam magamnak, ha senki nem is szereti az orromat, én azért is szeretni fogom!


Azóta (mióta szeretem az orromat, és nem foglalkozok a rosszindulatú emberek véleményével) ezek történtek orrügyileg:


Úgy 3-4 évvvel ezelőtt, egy kb. 45-50 éves, kopaszodó, alacsony, szemüveges hapsi (ismerős) rosszallóan közölte, hogy nekem nagy orrom van. Ennyit válaszoltam: "Amíg én nem szólok be neked, hogy öreg, szemüveges és kopasz vagy, addig te is tartsd meg magadnak a véleményed." Nem idegesen, nem a másikat lecseszve, tárgyilagosan, nyugodt hangnemben. Baromi módon elszégyellte magát.


Egyszer az utcán ismeretlen hülyegyerekek beszóltak, hogy "Úristen, ennek mekkora orra van." Persze nem a szemembe mondták - ahhoz az ilyen gyíkok túl gyávák - visszafordultam, és ezt válaszoltam nekik szemtől szembe: "Legközelebb légyszíves ne szólj be az orromra, mert én nagyon szeretem, mellettem volt a legnehezebb helyzetekben is, a világ legnagyszerűbb orra, ezt légyszi tarts tiszteletben. Köszi." Teljesen nyugodtan kell mondani, akkor leesik az álluk. Nevelésnek se rossz, az ilyen hülyegyerek legközelebb már nem fog beszólni senkinek, mert látja, hogy nem tudott megfélemlíteni, megbántani, felidegesíteni, sőt még el is szégyelli magát és elnézést kér.


Ja, eszembe jutott még egy eset: egyszer, kb. 6-7 éve megyek az utcán, jön szembe egy öreg papa, és rám mutat a botjával: "minek ennyi zsidó, ki kell irtani az összeset." Persze ahhoz gyáva volt ő is, hogy a szemembe mondja, csak utánam kiáltotta (nagy bátorság egy 70 éves férfitól egy 20 éves nővel szemben). Mellesleg hozzáteszem, nem vagyok zsidó, szimplán csak nagy az orrom. Szóval udvariasan meghajoltam az öreg papa előtt, és ezt mondtam neki: "köszönöm, kedves uram, hogy figyelmeztetett, ön igazán nagyszerű ember, eddig nem is gondoltam rá, de most fogom magam, és leugrom az első tízemeletes ház tetejéről, ami szembejön. Minden jót." Majd újra meghajoltam előtte, és eljöttem. A vén tatának majdnem kiesett a műfogsora a szájából, na, mondom magamnak, ez se fog többet senkinek beszólni az orra miatt.


Szóval ezekkel csak azt akartam illusztrálni, hogyha megtanulod elfogadni magad, kezelni a helyzetet, akkor utána abszolút nem fog érdekelni, hogy milyen az orrod. Nekem tényleg nem szép, de volt egy pár hapsim, nemsokára férjhez megyek, szóval... amelyik hapsit egy orr visszatartana, azzal nem is szeretnék megismerkedni, ugyanis az orrom is az én részem. Az az igazi kihívás, ha megtanulod elfogadni magad, nem az, ha egy sablonnak akarsz mindenáron megfelelni, s ennek érdekében pl. elmész egy plasztikai műtétre. Ha rosszul érzed magad a nózid miatt, gondolj arra, hogy vannak, akik vaknak, mozgássérültnek születnek, vannak, akiknek hatalmas tűzfolt van az arcukon, vannak, akiknek hormonzavaraik vannak, s ha megfeszülnek sem tudnak 150 kg-nál könnyebbek lenni. Szerintem ők boldogan cserélnének a Te "malacorr"-oddal.


Amúgy vannak széles orra sminktrükkök is: azt hiszem a két oldalát sötétebbre kell alapozni, mint a tetejét, ettől "megnyúlik" az orr, de női magazinokban sok sminktippet olvashatsz a problémáról.


Akár sminkelsz, akár nem, egy a lényeg: Szeresd meg az orrocskád, ha Te nem tudod elfogadni, más se fogja! Sok sikert!


Anna (28/l)

2009. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Igen, sminkkel tényleg lehet rajta valamit javítani :)

Műtétet régen nagyon akartam, de belegondolva, hogy mennyi macerával jár és akkor utána hogy fújok orrot amikor be lesz kötve stb, inkább nem kell felesleges szenvedés... ja és nem is 2 forint...


Kifelé nem mutatom, hogy zavar. Sőt elég menő vagyok, hogy úgy mondjam, sokan irigyek rám... Persze nem tudják, hogy belül mennyire félek :) tény, hogy nagy orrom van, szüleim is mondták már, de a legtöbb ember nem szól be miatta, gondolom mert rendes ember ilyet nem tesz akkor sem, ha észreveszi. Csak pár pasi mondta, hogy malac orrom van... szerintem ez bunkóság.

De kíváncsi voltam, tényleg azt nézik-e rögtön az emberek. Mert ha megnézem a képeimet, sokszor fel sem tűnik nekem, csak ha direkt megnézem, akkor szörnyülködök, hogy na jó ez is megy a lomtárba, mert nagy rajta az orrom ;)

Azért köszi :)

2009. jan. 30. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:

a kereszneved alexandra??

csak kíváncsi vagyok mert ismerek egy ilyen lányt...

de ha te vagy a vezetékneved is tudom csak azt nem akartam ideírni. :/

2009. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor biztos többen vagyunk, mert az én nevem nem Alexandra.
2009. máj. 22. 13:32
 8/8 anonim válasza:
37%

Hiii!!!!

Sztem sokan nézik és biztos genyók veled...

de tereld el róla a figyelmet

ruhával

igazuk van tedd láthatóvá az arcod mert csak az fog látszani

2010. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!