Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heló mindenki! Hogyan kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló mindenki! Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány osztálytársam, akit kedvelek, de nem tudom hogyan mondjam meg neki.

Igazából azt szeretném ha írnátok szituácíókat, de minden ötletet meghallgatok.

Értelmes válaszokat felpontozom:D


2011. márc. 12. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos..mi lenne ha valami kis humoros módszerrel mondanád el neki? Mondjuk egyszer beszélgettek, és mondanád neki hogy "amúgy nekem nagyon bejösz:D" és erre majd rád fog nézni, hogy komolyan gondolod e vagy csak viccelsz e, és te mondod erre hogy tök komolyan gondoltad, aztán hagyod hogy feldolgozza:D és kivárod hogy mit fog rá reagálni:D
2011. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ezt úgy hogy hirtelen váltással, vagy finom rávezetéssel, hogy ne lepje meg?

Nagyon tetszik az ötlet:D

Jöhethnek még:D

2011. márc. 12. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Mosolyogj, fogd meg finoman a kezét és mondd, hogy kedveled őt. Ennyi. Na milyen az ötlet?

16/L

2011. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:D

Jó ötlet, csak tudod, iskolában ez necces lenne, de ha elárulnád hogy Te(hisz majdnem ugyanaz a korosztály) hogyan reagálnál erre e helyzetre, akkor nekem is könnyebb lenne;)

2011. márc. 12. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Figy elhivod valahova h találkozzatok mondjuk suli után... beültök 1 kávézóba, rendelsz 2 teát... beszélgettek, jólérzitek magatokat és akkor elmondod neki hogy mit érzel.

Haragudni nem fog szerintem.

Persze ne rögtön vágd ezt a fejéhez!

2011. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16:03 vagyok

Suliban necces? Ne mindenki előtt, hanem amikor kettesben vagytok. Én hogy reagálnék? Nem tudom, még nem gondolkoztam ezen, biztos teljesen zavarban lennék (mondjuk én lyen típus vagyok), de nagyon szeretném, ha a fiú aki tetszik nekem ezt mondaná. =) Szerintem, ha bejössz neki, akkor majd csak mond ő is valami biztatót =)

2011. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Húú, dejó lenne^^

Hát, majd azthiszem kombinálni fogok pár ötletet, de mindenkinek köszönöm:DDD

2011. márc. 12. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Megint én, sok szerencsét =)
2011. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!