Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsőre milyen ez hölgy?

Külsőre milyen ez hölgy?

Figyelt kérdés
/kepfeltoltes.hu/view/110102/71678_1683080201413_1369852125_1886513_465733_n_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg
2011. jan. 2. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
Kövér, erős smink, idióta beállás.
2011. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%
atyaisten, kik azok a fejkendős gádzsék a háttérben.
2011. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez a rúzs nem előnyös szerintem.

Egyébként szép és tetszik a haja is,egészséges.

Nekem mondjuk a karakteresebb arcú lányok tetszenek(nem vagyok leszbi:D),de Ő sem csúnya.

2011. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez a leppurd egy beképzelt idióta. Az egyik exemre emlékeztet, aki csak a testével törődött, önző volt és bunkó. Azt hiszi, hogy a külső a minden, a saját felszínes világában él. Sportosnak lenni, az édeskevés aranybogár. Mielőtt lekövéreznél, nem vagyok az, én is sportolok rendszeresen, de elítélem a hozzád hasonló felszínes embereket! A párom nem sportol mégis sokkal inkább férfi, mint a tökéletes testű exem. Nem várom, hogy megértsd, lehet szeretni és szépnek találni átlagos külsejű embereket is. A te bajod, ha ezt nem látod.


Amúgy nagyon szép ez a lány!

2011. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

van ez így... De kvasokat megtudsz itt a belső tulajdonságairól... És ő sem azt kérdezte, hogy szerintetek hány diplomám van?


Amúgy én az igazat mondtam, más is megírta, h erős a rúzs a száján, és tényleg idióta az a póz. Annyira nem, mint a grimaszos ribancok, de idióta...


És van rajta felesleg, lehet mondani, h nincs, de ezzel nem segítetek rajta.

2011. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

leppurd, te ilyen csajt soha sem kapnál meg, mert fogadjunk hogy egy kicsi csúnya dagadt pasi vagy.



Amúgy nagyon szép a lány! Bár a száját nem kellett volna így kifesteni.

2011. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!