Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanásos az arcom - ettől...

Pattanásos az arcom - ettől függetlenül lehetek még modell?

Figyelt kérdés

Apumtól örököltem a bőrtípusom: ő olyan 22 éves koráig nagyon nagyon pattanásos volt. Én nem vagyok ANNYIRA, de azért ha lealapozom az arcom, akkor is látszik.


Függ ettől a modellkarrier? Nagyon érdekelne a dolog, egy fotós ismerősünk beajánlotta a portfóliófotózást, csak nem tudom, megéri-e beadni csomó helyre a fotóimat, mert ha pattanásos az arcom?...


14/L


2010. dec. 29. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen de érdemes bőrgyógyászhoz menni,ne kisérletezgess minden reklámozott "szenteltvízzel".ha problémás a bőröd,hidd el ott adnak megfelelő tanácsot, még mielött ártanál a bőrödnek.puszi
2010. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de nem nagyon hívják az olyan lányokat, akiknek csúnya bőre. A retusálás költsége ugyanis nagyon drága és nem szeretik használni.
2010. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.válaszolónál a pont!

általában azokat a lányokat hívják be,azok a keresettek,akiknek szép a bőrük,tehát nem pattanásos,mitesszeres,persze egy pici bőrhibája mindenkinek van,de ha lealapozva is látszik,az nem túl jó.Fontos,hogy a hajad is szép legyen,a tested,meg legyen egy karakteres arcod,olyan tipikus modell arc.Mindig a legjobbakat válogatják ki,de persze ha nagyon-nagyon szép arcod van,ami ritka,akkor lehet hogy eltekintenek a pattanások felett,de mondom,sokat számít azért a szép bőr.

2010. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyire vagy pattanásos... de ha nagyon, akkor azt nehéz retusálni. szerintem menj olyan bőrgyógyászhoz, aki homeopátiás gyógyszerekkel tud segíteni, azoknak nincs semmi mellékhatása, és látványosan hatnak (tapasztalatból mondom). meg persze kezeltesd kozmetikussal. ha már szebb a bőröd, akkor jöhet a fotózás. :D
2010. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!