Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan rakjam be a fültágítót?

Gitarhero kérdése:

Hogyan rakjam be a fültágítót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most szeretnék fültágítót, de nemtudom hogyan kezdjek hozzá!?
2010. dec. 21. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Fülbevaló lyukról akarsz indulni?

Hanyasig mennél el?


Ezeket azért kérdem mert ha félre van a lyuk sz*rul fog tágulni a cimpa és elszakad már 1cm-nél is.

Nézd meg jól és ha úgyvéled jó a lyuk akk fültisztító pálcáját rakd be utána folyamatosan nagyobbat.

De még a fogpiszkáló is jó.


Ha vmi kérdésed van írd le még.

18/F

2010. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi rendes fülbevaló lyukról:D A hellyel nincs gond mert középen van:D amugy kb 5-6mm:) ÉS még annyit, hogy simán belekéne majd mennie vagy kicsit tuszakolni kell?
2010. dec. 21. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fogpiszkálóval kezdtem.Egy kicsit tuszkolni kellett,de nagynehezen belement.Egy pár napig tartsd benne,és mikor már eléggé kitágult,tegyél bele fültisztító pálcikát (a vattás részt távolítsd el,majd a megmaradt részt hegyezd ki).Ezt már tudod forgatni,így hamarabb tágul.Itt jársz olyan 2mm-nél.A fültisztító után a tollbetéttel bajlódtam.Ha nem akarod,hogy a szövetek roncsolódjanak a hirtelen tágítás miatt,a tollbetétre tekerj celluxot,ezáltal is növekedik a méret,de módjával.Utána nálam az 5mm-es ecset jött,ez viszonylag könnyen belement,de a hosszúsága miatt kivettem,és egy nyalókapálcával próbálkoztam.Megvártam,míg ez begyógyul,utána megint beleraktam az ecsetet.Következő már a 6 cm-es ecset volt,itt meg is álltam.Fontos,hogy mindig kenegesd valami zsíros kenőccsel,különben kiszárad,és rosszabb esetben el is szakadhat!Tuszkolás előtt MINDIG le kell fertőtleníteni az adott tárgyat!!!

Remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit erőlködni kell meg persze bekrémezni a lyukad :D

Mert úgy nem áll fenn a veszély h megreped a csini füled.

18/F

2010. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!