Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Kép

Milyen az alakom? Kép

Figyelt kérdés

[link]


[link]


remélem jó :D


2010. dec. 20. 10:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
hát... béna
2010. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Ne haragudj, de szerintem nem szép a hasad, és azt is képmutatásnak tartom, hogy pár kérdéssel feljebb Kim Kardashiant, aki nálad vékonyabb már lekövérezték, de itt meg másképp nyilatkoznak. Ducik pontozhattok le:P Érdekes. Itt a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..
2010. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
100%

Kim Kardashi-t leszarom :D lehet a kérdezővel még találkozok valahol és nem akarom hogy önbizalom mentes legyen :D

(jah a linkelt kérdésre amin Kim Kardashi duci, ott én nem válaszoltam xD)

2010. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Inkább hazudsz, hogy ne legyen önbizalomhiányos? c-c-c:D
2010. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
sose mondtam ilyet... épp ezért emeltem ki hogy Kim Kardashi-t leszarom hogy néz ki :D nem is kommenteltem azt a kérdést az oldalon. Mert nekem EZ az alak tetszik. ;)
2010. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

16:18

[link]

kiemelem: Ehhez elég megnézni a hétvégi ejtőzéséről készült fotókat. Ugyanis tisztán látszik rajtuk, hogy hasban van rajta fölösleg, és a méltán közkedvelt feneke sem olyan feszes, mint amikor ruhába van bújtatva.

Nem néztem meg a képeket, nem tudom, hogy milyen képek vannak róla.

Tudom, hogy nincsen jó alakom, de ezért ma elkezdtem tornázni, ahogy az egyik válaszoló írta.

És remélem, hogy pár hónap múlva majd ilyen leszek:

[link]

2010. dec. 20. 20:39
 27/37 anonim ***** válasza:

hát nekem nem jön be... ha vékonyabb derekad lenne akkor lehetséges, de így majdnemhogy fiúnak néztelek.

pocid pedig húsos, ez már nekem nem jön be.

2010. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Tevepata :D:DD:


És jah, van honnan leadni.

2010. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Szerintem Kim ezen a képen is tökéletes és mindent megadnék ha így néznék ki műtétek nélkül. Pedig nem vagyok kövér egyáltalán... És a férfiaknak tényleg ez tetszik, fogjátok már fel, még én is beindulok rá! :)


24/N

2010. dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nem jó,azt kell,hogy mondjam,zsíros,átlagos formátlan,ne sértődj meg nem bántani akarlak.

Mondjuk én testépítő-erőemelő sportoló vagyok,nekem a maximalista elvárások vannak egy nő felé.

Kedzj el edzeni hetente 4*-szer és diétás kaja,ami nem koplalást jelent.

Böngészd a body.builder.hu-t


23F

2011. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!