Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tisztában vagytok...

Lányok! Tisztában vagytok vele, mennyit dob egy jó smink egy nőn?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasok itt olyan kérdéseket,hogy csúfolnak mert csúnya vagyok,mit tegyek,hogy jobban nézzek ki,a barátnőm sokkal szebb nálam stb.

Én nem találom magam egy kiemelkedően szép csajnak.Igaz elég karakteres,jellegzetes arcom van,de sokszor vannak bőrhibáim,miteszereim,nincs szép egyenletes fogsorom sem nagy mellem de még hosszú hajam sem(sajnos)

Mégis,naponta szólítanak le a suliban,szólnak be az utcán,hogy jól nézek ki,lányok is sokszor megjegyzik,hogy szép vagyok.

Szerintem ez csak annak köszönhető,hogy jól sminkelem magam.Ha kimennék az utcára gondolom nem mondanák,hogy de ronda vagyok,de azért nyilván kevesebb pozitív kritikát kapnék.

Olyan sok lányt látok akiken rengeteget dobna egy jó smink.

Ezzel nem azt akaraom mondani,hogy most mindenki rakjon magára egy rakat vakolatot(főleg aki ellenzi az ilyesmit),de ha valóban szeretnél jobban kinézni akkor irány a youtube és rengeteg jó magyar sminkes videó van a szemöldökszedéstől és alapozástól kezdve a báli sminkig minden.

Ha kihoztátok az arcotokból a legtöbbet és van egy jó frizurátok már csak egy dögös szerkó kell és tuti jobban érzed magad a bőrödben.

Ui:Tudom a belső fontosabb,de:"A külső megfog,a belső megtart";)


2010. dec. 5. 21:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy nem tudok sminkelni, és elég nekem egy szemcerka, amivel el tudok játszadozni hogy kicsit kiemeljem a szemem..és nekem pont a szemem a legfurcsább az arcomon, amúgy totál normális de én valahogy akkor is furának látom :D plusz kicsi szemem van, és elég kerek, szóval így fura összességében a fejem xD de ha szemcerkával kihúzom, és kicsit cicásan meghúzom akkor már teljesen máshogy nézek ki. Legalábbis én ezt vettem észre. Tiszta fura :S Meg mintha szemcerka nélkül sápadtabb lennék, vagy fáradtnak tűnne a szemem. Nem tudom pontosan. Mindenesetre ha cicásan meghúzom egy kicsit attól kicsit mintha szét lenne húzva a szemem. :)

Amúgy is mindig szép nagy szemeket akartam nem pici golyókat.. :(

17/L

2010. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Semmi baj,bár köszi,hogy a édelmemre kelsz,kedves tőled:)

Igazából erre is számítottam amikor kiírtam a kérdést mert mint minden téren itt is megoszlanak a élemények.

Írnám még a lánynak aki azt írta így is tetszik a párjának,hogy nyilván nem egy boldog párkapcsolatban élő önbizalomtól duzzadó nőnek szólt az írásom(Ezt nem sértésként írom)hanem azoknak a lányoknak akik ilyenkor sokszor tanácstalanok vagy azt gondolják csúnyák,miközben mint írta az egyik válaszoló :mindenkiből ki lehet hozni a maximumot.

A vidik amiket én szeretek pl youtube-ona "Dorka sminkel"videók,itt egy átlagos csajszi mutatja be a termékeket amiket használ és akadnak egész jó ötletei is és egy másik amit inkább belinkelek,mert a cím most nem jut eszembe:

[link]

Ez egy blog,de youtube-on is vannak videói.Mellesleg ez a rúzs ami ehez a sminkhez van véleményem szerint borzasztó,de valaki kérdezte hogy sminkelem magam és a felső tusvonalat sokszor használom.

http://www.youtube.com/watch?v=Vu1Hy6ie3lQ

ez pedig a másik amiről írtam,de persze sok témában lehet keresgélni,én most egy szemöldökformázósat linkeltem:)

2010. dec. 5. 22:03
 13/19 A kérdező kommentje:

Aki pedig azt írta,hogy nem tudja kifesteni magát annak elmesélném én hogy kezdtem.

Szóval 14éves koromig iszonyatosan elrontottam mindent magamon,szemüveges voltam,pattanásos Kiszel féle szemöldökkel ami az orromnál összenőtt(képzelhetitek:O)az öltözködésem pedig katasztrófa volt.

Aztán gondoltam alakítok magamon és olyan rondán vékonyra és rövidre szedtem ki a szemöldököm,hogy azóta is takargatom a ballagási fotóim:D

Mindí csúfoltak a többiek a kinézetem miatt,talán ezért is akartam alakítani magamon.

Persze eleinte nevetséges sminkek keletkeztek és nem hogy jobb,de talán csak rosszabb lett,az idő múllásával mindent meg lehet tanulni.

Az én átalakulásom sem abból állt,hogy teljesen megváltoztat a smink,csupán an egy szép szemöldököm,nincsenek pattanásaim(a szemüvegem ugyan néha hordom még,mert ha hátul ülök suliba nem sokat látok a táblából,de már nem zavar)és mozgok is,hogy nagyjából jó alakom legyen.Fodrász vagyok szóval tanuló koromba elég sok cicababa forgott körülöttem szóval talán onnan is ragadt rám pár dolog(a pletykáláson kívül:)

ZTermészetesen nem kell túlzásokba esni,mert az is ilyesztő lehet(szétszolizott bőr,feltöltött ajkak,kilónnyi smink stb)de mindent meg lehet oldani izlésesen és mértékkel.Azért akit érdekel nézelődjön neten,biztos talál kedvére való dolgot.Akit pedig nem izgat az ilyesmi,természetesen mint írtam,nem is kötelező,csak egy ötlet;)

Na de nekem mennem kell,mert vár a mosatlan.

Írjatok még véleményt akár pozítív akár negatív,szivesen fogadom:)

2010. dec. 5. 22:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal amit írsz,sokat dobhat valakin egy megfelelő smink.Én is próbálkozom itthon újabb szemfestéssel pl,hát hellyel-közzel haladok is:) Na de amiért írtam. Ha van egy kis időd,vagy éppen nézel egy jó videót,megtennéd hogy belinkeled ide? Majd jelez emailben úgyis,ha írsz valamit,sokat segítene =) Köszi:)
2010. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Itt nem a 100 kiló vakolatról van szó, hanem pl. arról, hogy ha az ember jól alapozza le az arcát, jól tesz fel kontúrnak bronzosítót vagy pirosítót, már sokkal jobban érzi magát a bőrében, pedig csak kis változásokról van szó. Ilyenkor simán felismerhető a hölgy smink nélkül is később :D.
2010. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, valóban sokat dob egy jól elkészített smink és vannak helyzetek, amikor érdemes kihasználni ezt a lehetőséget.

DE pont amiatt, hogy teljesen meg tudja változtatni egy nő arcát, becsapás.

Régen volt olyan párom, aki előtt sokáig sminkben mutatkoztam, sőt képes voltam korábban felkelni, hogy kisminkeljem magam, mielőtt felébred. Aztán pár hónap járás után, úgy gondoltam, belefér, ha smink nélkül ébred mellettem és hát nézett nagyot, pedig szép arcbőröm van, hosszú szempilláim, nem mondanám magamat csúnyának, de mégis meglepődött a különbségen.


Úgyhogy én azt mondom lehet sminkelni, de csak óvatosan és mértékkel, mert félre lehet ezzel vezetni az embereket.

2010. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nekem az erős smink nagyon hülyén áll:S néha irigykedem (pl buliban is)azokra a lányokra akik erős sminkben nagyon szépek....

én csak púdert,szempillaspirált használok és vmikor a fekete és fehér szemceruzával húzom ki a szemem...ilyesmire: [link]

csak én felül nem húzom ki,mert nem áll jól úgy,valamint szemhéjfestéket sem használok.

2010. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon szép és visszafogott is.Valaki írta linkeljem ha találok valami jó videót.Szivesen tenném,de akkor tele lenne linkekkel az oldal,nameg sajnos ami nekem tetszik lehet neked nem,vagy ami az én bőr/hajszinemhez illik az talán neked nem lenne előnyös,mert más tipus vagy.
2010. dec. 6. 14:57
 19/19 anonim ***** válasza:
én csak sminkkel merek utcára lépni, de még igy is ronda vagyok-
2010. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!