Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a smink?

Mennyi ideig tart a smink?

Figyelt kérdés

Rímel, plusz csak 2 apró helyen kis vékony alapozó ( nem az egész arcon )

Ha reggel felkenem, másnap reggelre még megmarad vagy lekopik ? Általában leszoktam mosni,tudom hogy kell,de mi történne, ha egyszeri alkalommal nem mosnám le este,akkor reggel ill.délelőtt mi lenne ? (ha csak délben mosnám le másnap is )


2011. nov. 4. 00:04
 1/3 anonim válasza:
42%
ha rímel a sminked csak gratulálni tudok.és olyan lesz arcod mint a 70 éves néni feneke,mert a sminket le kell mosni.plusz foltos lesz az arcod ha nem alapozóuod be rendesen.
2011. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de a kérdésből ítélve 10-12 között. Nem Rímel, hanem Rimmel, de a válasz a kérdésedre: ha alszol, és forgolódsz a párnára kened majd az egészet, ami rajta marad az el lesz kenődve, foltos lesz és a bőröd is ronda lesz tőle. Az ágyneműt meg természetesen teheted aznap reggel a mosásba.

Hiába Rimmel a smink, attól még kenődik, ha egész éjjel rajtad van, arról nem is beszélve, hogy nagyon viccesen fogsz reggel kinézni...

2011. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Osztálytársam mesélte, hogy a múltkor tanult még késő este is az ágyában feküdve és elaludt közben. Reggel pedig később kelt és sietnie kellett a buszhooz úgyhogy kapkodott. Este bealudt és nem mosta le a sminket, de reggel sem volt ideje így egy kicsit korrigálta fültisztítóval meg ráfestett. A szeme még elment, mert spirált é tust használ, az annyira nem kenődött el, de látszott, hogy az alapozó elkenődött, foltos lett és rá alapozott mégegyszer. Szörnyű volt.


Szerintem megéri 5 perccel többet lenni a fürdőbe este és lemosni sminket, megtisztítani az arcot, tonizálni és hidratálni, mint sminkben lefeküdni.

Voltam párszr bulizni és amikor éjfélkor hazaértem, hulla fáradtan, magassarkú csizmába volta este és még ittam is, szóval totál kész voltam és legszívesebben bezuhantam volna az ágyba. Akkor is lemostam a sminket és tonizáltam az arcom, fogat mostam és úgy feküdtem le aludni.


Szóval szánd rá azt a pár percet este/délután és mosd le a sminket, hidd el, sokkal jobban jársz.

16/L

2011. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!