Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tisztában vagytok...

Lányok! Tisztában vagytok vele, mennyit dob egy jó smink egy nőn?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasok itt olyan kérdéseket,hogy csúfolnak mert csúnya vagyok,mit tegyek,hogy jobban nézzek ki,a barátnőm sokkal szebb nálam stb.

Én nem találom magam egy kiemelkedően szép csajnak.Igaz elég karakteres,jellegzetes arcom van,de sokszor vannak bőrhibáim,miteszereim,nincs szép egyenletes fogsorom sem nagy mellem de még hosszú hajam sem(sajnos)

Mégis,naponta szólítanak le a suliban,szólnak be az utcán,hogy jól nézek ki,lányok is sokszor megjegyzik,hogy szép vagyok.

Szerintem ez csak annak köszönhető,hogy jól sminkelem magam.Ha kimennék az utcára gondolom nem mondanák,hogy de ronda vagyok,de azért nyilván kevesebb pozitív kritikát kapnék.

Olyan sok lányt látok akiken rengeteget dobna egy jó smink.

Ezzel nem azt akaraom mondani,hogy most mindenki rakjon magára egy rakat vakolatot(főleg aki ellenzi az ilyesmit),de ha valóban szeretnél jobban kinézni akkor irány a youtube és rengeteg jó magyar sminkes videó van a szemöldökszedéstől és alapozástól kezdve a báli sminkig minden.

Ha kihoztátok az arcotokból a legtöbbet és van egy jó frizurátok már csak egy dögös szerkó kell és tuti jobban érzed magad a bőrödben.

Ui:Tudom a belső fontosabb,de:"A külső megfog,a belső megtart";)


2010. dec. 5. 21:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

linkelnél nekem olyan videót, ami hasonlit ahhoz, ahogy sminkelsz?:)

énis ki szeretném próbálni

2010. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van:) én is így vagyok ezzel:)
2010. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én ezt nem feltétlen csak a sminkre vetíteném ki.

alapvetően nem szeretem a "vakolatot" ami alatt étnyleg nem látszik miylen arc van, de nem ítélem el a sminket.

viszont az egész megjelenés nagyon sokat számít.

nagyon sok ember sajnos ha nincs megelégedve magával csak legyint egyet, és azt mondja "már úgyis mindegy, akkor vegyünk macinacit pólóval, jóaz, úgyisrondavagyok"

egy előnyös ruha (nem feltétlen k*rvás!) nagyon sok embernek feltűnik.

egy előnyös frizura, jó smink, megfelelő stílus és egy hozzá való attitűd, és szerintem bárkiből lehet legalább aranyos lány, de úgy 90%ban csinoska is.

persze bombázó nem mindenki lehet, de nem is ez a cél.

2010. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sok mindenben igazad van

Bár rajtam semmit sem dob a smink az is biztos

2010. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A lányok 95%-a NEM tud sminkelni, köztük pl. én sem.Én inkább ugy vagyok vele, h maradok a szempillaspirálnál, illetve a szájfénynél.Ez még mindig ezerszer jobb, mint az elmosodott, elkenődött,foltos stb. smink,ami egyszerűen nevetségesen néz ki.Örülj neki, h szépen tudsz sminkelni, amugy nem hiszem h a smink miatt mennek oda hozzád az utcán, inkább csak egyszerűen csinos vagy.
2010. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 bumbi02 ***** válasza:
65%

ismered azt a Charlie számot hogy az légy aki vagy?



.. az aki szép, az reggel is szép.

2010. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
akkor tegyük fel,hogy megtetszel egy jó sminkkel egy jó pasinak....Randizgattok...Idővel első együttalvás, reggel pedig megijed, vagy nem ismer meg...Én már láttam olyan lányt, aki gyönyörű volt sminkelve, másnap reggel meg rámköszönt smink nélkül és hirtelen nem tudtam, hogy ki az! Egy ember ne azért kapjon önbizalomra, mert sminkelve van vagy jó a haja!2 gyerek mellett nem lesz időd naponta órákat tollászkodni, csak az alapvető igényességre tudsz majd időt szánni!Ezért van az, hogy a pasik úgy fogalmaznak, hogy a nők elhanyagolják magukat a házasság vagy a gyerek után, ami a kapcsolat rovására megy, hiszem olyannak tetszel neki, olyannak kíván, amilyen sminkelve dögös cuccban, frankó hajjal vagy...Szóval nem ez a megoldás!Hanem az, ha valaki elfogadja magát olyannak amilyen!Tudod láttam én már smink nélküli nem igazán szép lányt olyan önbizalommal és magabiztossággal teli kisugárzással, hogy minden pasi őt akarta!Más persze, ha buliba vagy alkalmakra sminkel valaki, de napi szinten....
2010. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Hát tudod, én kifejezetten utálom, ha bármit is beszólogatnak az utcán vagy ha a villamoson nekiállnak dörgölőzni. A páromnak így is tetszek, úgyhogy eszem ágában sem lesz tönkretenni a bőrömet meg még több zaklatásnak kitenni magam. thx
2010. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Milyen bunkó társaság! A kérdező csak segíteni akart azoknak a lányoknak, aki napi szinten bombázzák a ygakorikérdések azzal, hogy milyen csúnyák, senkinek sem kellenek. Ezek a reakciók, graulálok!
2010. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ezzel nem lrtek teljes mértékben egyet.Hála Istennek nem lehetek olyan ronda reggel,mert 3éve van párom aki eddig még nem ijedt meg tőlem(Vagy csak jól titkolja;)Mindíg azt mondja én reggel vagyok a legszebb,ami jól is esik még ha nincs is sok valóságalapja.

Az órák hosszat tartó tollászkodáshoz annyit fűznék,hogy már eléggé belejöttem és mindennel együtt(öltözködés,tusolás,smink,haj stb)kész vagyok 1óra alatt.

Persze jó ha az ember természetesen is szép,de van akinek ez nem adatik meg és ezt az irományom főleg nekik szántam.Elfogadhatjuk magunkat,de nem csak a pasik miatt sminkelünk,hanem magunk miatt is.Én főleg magam miatt,mert így érzem jól magam a bőrömben.Ezt pl értem a szemöldökszedésre ami nem egy mű dolog mégis nagyban hozzájárul egy szép neagyisten csúnya arcforma kialakításához.Ezekben a videókban szó van még arctisztításról,pattanás elleni krémek kipróbálásáról(Nekem azóta nincsenek ragyáim amióta aszpirinpakolást használok amit neten olvastam,bár erről is hallani jó és rosszat is)Összességében ezt nem csak a sminkre értettem,hanem pl egy arcformához illő haj,stílusos öltözék stb.

Remélem értitek mire gondolok.Természetesen senkit nem akarok meggyőzni az igazamról,csak aki amúgyis hajlik az ilyesfajta dolgok felé.

Na amindjárt dobok pár linket is,csak válaszolok egy sms-re:D

2010. dec. 5. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!