Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz fenekem van?

Szerintetek rossz fenekem van?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Az előbb egy srác feltette a barátnője fenekét. Ezen felbuzdulva az érdekelne, hogy az én fenekem rossz-e?


2010. nov. 29. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
én is önbizalomhiányos vagyok, de azért még nem fogok magamról képet feltenni, hogy egy bizonyos faj rámizguljon.. van tükröm, abban látom , hogy nem jó oszt szevasz
2010. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
57%

hát őőő elég lapos feneked van, látszik rajta, hogy nem dolgozol rá egyáltalán, és semmi ezom nincs rajta. Nem szép, szerintem az enyém jobb, de tényleg, mert látszik, hogy formálva van:)


22L

2010. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
57%

-ezom

+izom

2010. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
57%
lapooos.
2010. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Lapos, és semmi derekad nincs. Olyan oszlop testű vagy. Gondolom, melled se sok van...
2010. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

17:04 vagyok


ESKÜ nem bántani akarlak sem téged, sem azokat a lányokat akik felteszik magukat, de látjátok szép kis öngólt rúgtok magatoknak. Mert nekem NE mondja senki, hogy nem azért tetted fel magad, hogy fényezzenek, és azt hitted, majd mindenkinek 6liter nyál kifolyik a szájából, és csaholva dicsérnek!

Hát sajna nem így lett, és el lehetne gondolkozni, hogy máshogy kellene az egodat növelni....;)


én is feltehetném ide a p..csámat mégsem teszem, mert a páromon kívül SENKINEK SEMMI köze a hátsómhoz...:)


22L

2010. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
tessék egy kezdő ribi
2010. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Előttem szólók!

Én meg tegnapelőtt 21:11 vagyok.

Érdekes, tegnap 0%-ban vot hasznos a válaszom.

Arra jöttem rá, hogy ha a kérdésben kicseréljük a "rossz" szót "jó"-ra, mennyivel másabb jelentése van!

Azzal bevállalta volna az exhibicionizmusát, ami még mindig 100 szor felvállalhatóbb,, mint egy ilyen önfényezést provokáló megfogalmazás.

2010. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Az enyém sokkal jobb. Sosem értettem, mi szép van egy lapos, formátlan s.ggben, ami ráadásul 2 pipaszár lábban folytatódik, de se csípő, se derék nincs sehol. Nőietlen.

De hát te tudod... Én nem raktam volna fel a lapos valagamat...

2010. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Jó sok beképzelt p..csa van itt :) Hát istenem, szerintetek majd az utcán fogja mutogatni azért hogy véleményt kérjen róla? Az még ok, hogyha valaki a farkát mutogatja itt, az nagyon szánalom, de egy fenéken mit vagytok úgy ki... mintha a strandon nem látnátok annyi segget. Már nem azért. Én is csaj vagyok, és mégis kíváncsi vagyok mások véleményére. A kérdező kérdésére meg: Szerintem igenis szép feneked van... Akinek meg nem tetszik, bekaphatja. :)
2011. ápr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!