Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruhákat hordjak? 15/l

Milyen ruhákat hordjak? 15/l

Figyelt kérdés
Linkelnétek nekem pár ruhát..az az igazság,h nem igazán tudom mit mivel kell felvenni,hogyanm kell az övet hordani ,vagyis hol stb.. az,h mi áll jól én is látod,de v i ötletet adjatok légyszi
2010. nov. 25. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
kedvenc összeállításom a cicanadrág, amelyik persze nem k*rvás, nem látszik át stb.+egy hosszabb, szűk pulcsi és rövid szárú csizma. Övet mindig a köldök fölött hordok, vizuálisan vékonyítja a derekat:)
2010. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudsz linkelni képet?:)
2010. nov. 25. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
hát most bokacsizma ha nincs nagy hó ha hóvan magasabb szárú lapos! csizma egy szűk farmerral és egy felső kardigánal vagy pulcsival szerintem suliba nem igazán kel kiöltözni
2010. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Szerintem ez nem kiöltözés, mert nincs kint semmid, amibe beleköthetnek a tanárok, mégis jól nézel ki és divatos:)

[link]

2010. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ilyesmi összeállítások szerintem jók lennének:


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tűsarkút combfixet tartóval meg miniszoknyát jó sok sminkkel! Az kemény!
2010. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


én igy 15 évessen ilyesmiket hordok..

NewYorker H&M C&A Takko devergo mayo chix cosmoss city talán igy ezekben a boltokban megtalálhatók az ilyen ruháák.:)

2010. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!