Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vmi ötlet? Saját készítésű...

Vmi ötlet? Saját készítésű ajándék karácsonyra. Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

az osztályunkban már tavaly is úgy volt h kihúztuk egymás nevét és akit húztunk őt kellett megajándékozni.idén vmi saját készítésűvel kell.viszont nagyon nem tudom h mi érdekli és h minek örülne az a csaj akit én húztam...

mit készítenétek ebben az esetben?


2010. nov. 25. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
csinálj valami gyöngy ékszert, kulcstartót. ha kitalálod, pontosan mit szeretnél, írj, segítek mintát keresni:)
2010. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
épp ez az h nem tudom h mit szeret,mert nem vagyok vele túl jóba.ha meg megkérdezném az egyik bnőjét tuti visszamondaná neki h valószínűleg én húztam ki....szóval nem tudom h mi lesz.
2010. nov. 25. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem a karkötő nem rossz ötlet:)

vagy egy gyöngyből készült kulcstartó...

készíthetsz saját készítésű díszdobozt amibe bele teszed:)

ha nagyon jól tudsz rajzolni akkor rajzold le a kedvenc mese figuráját,kutyát ha van neki,filmből egy srácot aki jól néz ki akit szeret amit ki tehet a szobájába...(A/4-es lapra)

bár mi grafikus szakon vagyunk úgyhogy könnyű lenne ilyet rajzolni :)

2010. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: nézd meg facebook-on vagy iwiwen az adatlapját, képeit, biztos ki tudsz bányászni valamit, amit szeret:)
2010. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már így megkérdezted: Én örülnék egy kötött derékmelegítőnek :) Kár hogy valószínűleg nem engem húztál! :)
2010. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

menj be egy hobby boltba de valami olyanba ami nagyobb :D

én csak úgy bementem mert unatkoztam és nagyon sok mindent lehet csinálni néztemis 500 forintért már lehet ilyen gyertyákat is csinálni amibe bele lehet írni akár nevetis meg mindenféle kis kütyű:D szerintem látogass meg egy ijet és sok sok ötleted lesz majd:D

2010. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. nov. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!