Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 cm-rel, és 43 kg-mal...

160 cm-rel, és 43 kg-mal sovány vagyok?

Figyelt kérdés
Decemberben töltöm a 16-ot. Hiába eszek sokat, amióta az eszemet tudom vékony vagyok.:/
2010. nov. 5. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen sajnos a testalkatod :-/
2010. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyél vasat :)Én 1kg-t felszedtem tőle egy hét alatt, ami nálam nagyon nagy szó.
2010. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez van sajnos.ilyen a testalkatod.:) de nem hogy örülnél degeszre eheted magad fagyival meg mindennel.bezzeg én:(
2010. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
sajnos? Ha 70 kiló lennél, akkor lenne sajnos. Örülj neki!
2010. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég kevés, de nem baj, ez majd változni fog. Keresgélj, hogy mi áll neked előnyösen, azt emeld ki magadon ami szép, amire büszke vagy. Sportolj, ha van kedved. :)


Ne tömd magad fagyival vagy édességekkel, mert ahogy idősödsz, a szervezeted könnyen elveszíheti ezt a jó anyagcseréjét.

2010. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled:S:( én 165 vagyok és 48 kg,és én se tudok hízni:S:(

17/L

2010. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de jó neked kérdező. Én nagyon szeretek jókat enni és nem tehetem meg... 162/52 kg, de úgy, hogy mértékkel eszek:S

én cserélnék veled, mindig nassolnék. És még szép vékony is maradnék...ejjj, de jó neked!

Egyél jókat és finomakat!

2010. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sokan mondták hogy "de jó nekem" hogy ilyen vékony vagyok. Csak hogy ennek hatalmas hátrány van:/ Nem találok magamra megfelelő ruhát. Bármit megveszek (már ha egyáltalán találok, és még az is nehezít rajta hogy metálos vagyok)mindig be kell venni az oldalából hogy ne lógjon rajtam.
2010. nov. 7. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:

nem baj,szerintem akkor is mázlis vagy

ennyi áldozatot még én is meghoznék,hogy legalább ne kelljen mindig fogyókúráznom,annyit ehessek amennyit akarok és még csak el se hízzak :(

13L

2011. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!