Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megtudnám magamnak csinálni?

Megtudnám magamnak csinálni?

Figyelt kérdés
sokat halotam már róla hogy meg lehet magamnak csinálni a tetóválást, de hogyan?
2010. nov. 3. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

jajjj inkább ne próbáld ki!

ha elrontod akk gyönyőrű lesz..

2010. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de lehetséges hogy meg tudom csinálni? ha igen hogyan?
2010. nov. 3. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Tetoválógéped van?
2010. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs, egyik barátom mondta hogy ő saját maga csinálta magának, tűvel és tintával, én csak lestem hogy megtudja magának csinálni:O
2010. nov. 3. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg csak akkor ajánlom ha jó a rajztudásod és jól tűröd a fájdalmat. Kitörölni ugyanúgy nem lehet mint a rendes tetoválást. Angolul az eljárás neve stick and poke.

Csak vastagabb, egyszínű vonalakat fogsz tudni húzni. Meg kitöltött felületeket, de nehéz egyenletesre.

Mindenképp patikai, steril tűvel dolgozz, amit gyakran cserélj és másnak ne adj át. Minden más eszközt fertőtleníts.

Sokáig fog tartani, mert sokal lassabb mint a gépi megoldás.

http://www.youtube.com/watch?v=iq1n6Ib0NAI

2010. nov. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, meglehet, ez lesz a jószartetkódvan sufnitetkó...

Tetoválást csak tetoválógéppel csináljon magának egy igazi, tehetséges tetováló...

24/L

2010. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!